Vánoční inspirace I – Jak netradičně kouzlit s porcelánem Villeroy & Boch

Vánoční inspirace I – Jak netradičně kouzlit s porcelánem Villeroy & Boch

Konec roku se blíží, dny se krátí, venku je stále chladněji a zelená tráva se za chvíli ztratí pod sněhovými vločkami. Ideální čas pro to zapálit svíčky, zachumlat se do heboučké deky a relaxovat v pohodlném křesle.

Velké maličkosti

Nalaďte se už teď na nejbáječnější svátky v roce a potěšte sebe i své nejbližší výzdobou, na kterou nezapomenou. Klidně do tvoření zapojte i ostatní členy rodiny, zejména děti kreativní aktivity zpravidla uvítají s nadšením. Fantazii ani improvizaci se meze nekladou, právě naopak.
Existuje i celá škála možností, jak rozmanitými výrobky Villeroy & Boch zútulnit domov. Nejrůznější svícny, ozdoby na stromeček, adventní věnce a další doplňky jsou tu přece od toho, aby do vašeho domova přinášely radost, nejen navodily tu správnou slavnostní atmosféru.

Zapojte fantazii

Buďte vynalézaví, vždyť kouzelné porcelánové mísy, šálky či hrnky,  tácy, podnosy nebo talíře této značky jsou k tvorbě vánoční dekorace přímo předurčené.   Hrnek na cesty se během chviličky stane domovem pro příbory či vařečky, z cukřenky přístav třeba pro vánoční lízátka

Vánoční šálek jako originální obal na květináč bude slušet vánoční hvězdě, bramboříku či kvetoucím kaktusům.  Ozdoby na stromeček můžete použít i v aranžmá adventního věnce, zavěsit na větvičky ve váze, připevnit stužkou k dárkům nebo jimi ještě přizdobit svátečně prostřený stůl.

Nevšední využití

Zajímavý nápad  nabízí  jídelní souprava Villeroy & Boch Toy´s Delight La Boule. Venku i v místnosti se bude moc pěkně vyjímat samozřejmě složená do základního tvaru koule, ale co z ní před vlastním využitím pro slavnostní tabuli podle našeho návodu vytvořit netradiční a zároveň působivý stojan na svíčku?

Vánoce jako malované

Velké a malé talíře, vánoční etažér, mísy nebo tácy zdaleka nemusí sloužit pouze k servírování pokrmů. Snadno je přetvoříte ve svícen, který doplníte o pár červených jablíček, voňavých šišek, větviček čerstvých jehličnanů, cesmíny nebo břečťanu.

Cítíte už vůni blížících se Vánoc?

Nevšední a exkluzivní výrobky značky Villeroy & Boch zkrátka k Vánocům patří stejně neodmyslitelně jako oříšky do vanilkových rohlíčků. Výrobce dbá na perfektní kvalitu svých produktů, které spolu navzájem ladí a vznikají z jediného důvodu – aby se lidé ve svých domovech cítili útulně a příjemně ve chvílích všedních i svátečních. Nejlépe si tyto okamžiky vychutnáte s oblíbeným vánočním hrníčkem, který zahřeje ruce a voní to z něj po červeném víně, skořici a hřebíčku. A pokud je po ruce vánoční dóza s cukrovím, klidně ke svařáku uzobávejte linecké, pracny i laskonky přímo z ní. Protože co si budeme povídat, před svátky, když je to „zakázané“, stejně každému chutná nejvíc.

Související a doporučené produkty