O společnosti

O společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již od roku 1992 vnáší do vašich domácností kulturu kvalitního, zdravého a nápaditého vaření a stolování. Jsme exkluzivní dovozce, distributor a prodejce nejprestižnějších světových značek jako Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, SMEG, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch. Po téměř 30 letech zkušeností s prémiovým kuchyňským nádobím a vybavením představuje Potten & Pannen – Staněk i vlastní privátní prémiovou značku Kitchen is for dancing. Vybíráme pro vás to nejlepší ze všech koutů celého světa, ať už jde o nezbytné doplňky do kuchyně či gurmánské lahůdky.

Krom e-shopu www.pottenpannen.cz, www.pottenpannen.sk a www.kusmitea.cz provozujeme také 12 reprezentativních prodejen v Česku a na Slovensku.

Prodejna Potten & Pannen – Staněk & Gourmet Academy ve Vodičkové ulici na Praze 1, ve které sídlí i naše prémiová škola vaření, získala ocenění nejlepší světové prodejny. Jedním z důvodů prestižního ocenění je právě propojení prodejního místa těch nejlepších světových značek s prostorem školy vaření, ve které na gastronomické nadšence čeká rozsáhlá nabídka kurzů pod taktovkou předních domácích i zahraničních šéfkuchařů a oblíbených food blogerů. Nadšení amatérští kuchaři tak mohou nejen čerpat ze znalostí a zkušeností předních kulinárních odborníků, ale mohou si i v praxi vyzkoušet a ověřit kvalitu našich produktů.

Můžeme se pochlubit spoluprací s nespočtem slavných českých šéfkuchařů, foodblogerů, influencerů a umělců. Rádi a často sdílíme nápady a inspiraci s těmi, kteří stejně jako my vyhledávají ty nejlepší gastronomické požitky.

Věříme, že spojení krásy, umění a dokonalého kulinářského potěšení dělá život bohatším, a proto vám i nadále budeme přinášet to nejinspirativnější, co překrásný svět gastronomie nabízí. Abyste si i vy mohli vychutnat UMĚNÍ ŽÍT VŠEMI SMYSLY. 

Fakturační adresa

Potten & Pannen
– Staněk group, a.s.

Horáčkova 5
140 00 Praha 4
Česká republika
(po - pá, 9:00 - 16:00)

Korespondenční adresa

Potten & Pannen
– Staněk group, a.s.

Obchodní 110
251 01 Čestlice
Česká republika

Upozornění: Tato adresa je pouze korespondenční, bez předchozí dohody na ní není odběr zboží možný!

Společnost je zapsána v OR vedeném MS v Praze, odd. B, vl. 24011