Villeroy & Boch   (2456)

Informace pro kategorii Villeroy & Boch

Porcelán s tradicí 270 let

Historie společnosti Villeroy & Boch se píše již déle než 270 let. Je spojena s vesničkou Audun-le-Tiche ve francouzském Lotrinsku a se jménem keramika Françoise Bocha. Jeho profesionální um a vynikající obchodní talent proslavily jeho výrobky za několik let napříč celou Evropou.

Pod touto hlavičkou dnes můžete pořídit nejenom krásný čistý jídelní porcelán, ale i nápojové sklo, jídelní příbory a celou řadu doplňků.

Nová společnost Villeroy & Boch začala spolupracovat s předními výtvarníky a dokázala se úspěšně zhostit těch nejprestižnějších zakázek. 

Velmi brzy si osvojila průmyslové výrobní postupy i globální firmy obchodování. Ze svých tradic nikdy neustoupila a díky tomu je dodnes lídrem sortimentu značkových výrobků pro stolování.

Villeroy & Boch talíř bílý a příbory z kolekce NewMoon, talíř černý z kolekce Manufacture RockVilleroy & Boch talíře bílé a nerezové příbory z kolekce NewMoon, talíř černý z kolekce Manufacture Rock

Inovace, nejmodernější postupy a ekologie

Villeroy & Boch navazuje na odkaz Peirra-Josepha Bocha a nepřestává hledat ty nejmodernější postupy jak v oblasti optimalizace materiálů, tak co do funkčních vlastností. Usiluje o udržení toho nejlepšího ze své tradice v propojení se současnými trendy. Výsledkem jsou uživatelsky komfortní a designově dokonalé výrobky pro každodenní použití. 

U této značky si vážíme, že si i přes výrobu nádobí pro celý svět dokázala udržet přísné podmínky pro udržení ekologie. Zaměřením na důmyslné využití energií a ochranu zdraví i životního prostředí dokáže splnit přísné ekologické normy. 

Spojením ekologických norem a inovací, díky kterým vzniká uživatelsky příjemný a designově perfektní produkt, si proto značka Villeroy & Boch zasloužila v roce 2004 prestižní cenu Innovation Award.

Villeroy & Boch talíře z kolekce Artesano Flower, nerezové příbory z kolekce BostonVilleroy & Boch talíře z kolekce Artesano Flower, nerezové příbory z kolekce Boston

Nepřeberná paleta vzorů pro každou příležitost

Sortiment kolekcí a výrobků Villeroy & Boch je mimořádně široký a troufá si uspokojit skutečně každého. Nechte se tedy inspirovat i vy.

Jedním ze symbolů sofistikovaného designu výrobků pro každodenní stolování se stala veleúspěšná řada Artesano Original s charakteristickými čistými liniemi a špičkovým řemeslným provedením. Kombinace bílého porcelánu, akátového dřeva, korku a břidlice představuje moderní interpretaci kořenů firmy Villeroy & Boch. 

Nebo je libo něco vpravdě luxusního? Co třeba Ivoire – klasická, elegantní a přitom dokonale nadčasová kolekce kostního porcelánu, inspirovaného renesančním zámeckým stylem? Lehce béžová barva, zlaté linie a jemný květinový reliéf ji předurčují ke stolování ve velkém stylu.

Villeroy & Boch talíře, misky a hrnečky z kolekce Artesano Provencal Lavendel

Výrobky pro život

Tradice, kvalita a autenticita jsou u Villeroy & Boch klíčovými atributy, umožňujícími budovat prodejní koncepty od Paříže, přes Milano do Moskvy, Pekingu nebo třeba Bombaje. Společnost Potten & Pannen – Staněk má tu čest představit autentické prezentace Villeroy & Boch ve své síti značkových obchodů. A věřte, že stojí za zhlédnutí!

Svět Villeroy & Boch ale není jen o běloskvoucích talířích, miskách a šálcích. Neméně významná je také produkce dlaždic a obkladů (obklady do koupelen i kuchyní), sanitární keramiky - od umyvadel, sprchových koutů, spa vířivek a van až po toalety a bidety.

Kompletní nabídku SPA vířivek si můžete prohlédnout na stránkách výhradního distributora SPA vířivek Villeroy & Boch v ČR, společnosti EuroWellness.
Až budete příště servírovat šampaňské ve skleničkách od Villeroy & Boch, zkuste si představit, jaké by to bylo, popíjet jej v rodinné vířivce téže značky.

Villeroy & Boch talíře s ornamenty a pozlacené příbory z kolekce MetroChic d'OrVilleroy & Boch talíře s ornamenty a pozlacené příbory z kolekce MetroChic d'Or

Hlavní výhody:

 • dlouholetá tradice
 • zastoupení ve 125 zemích
 • ekologicky šetrná výroba
 • jedinečný design, který se odlišuje na první pohled
 • spolupráce se světovými výtvarníky
 • možnost postupně sbírat celé kolekce
 • krásný dárek pro každého, kdo miluje dobré jídlo a vytříbené stolování

Villeroy & Boch sklenice na víno z kolekce MaximaVilleroy & Boch sklenice na víno z kolekce Maxima

Portfolio produktů:

 • talíře
 • misky a mísy
 • jídelní sety
 • příbory
 • hrníčky a šálky
 • sklenice (na vodu, na víno, na kávu, na šampaňské, na whisky)
 • dekorace