Jak na vánoční výzdobu s Villeroy & Boch

16. prosince 2022
Jak na vánoční výzdobu s Villeroy & Boch

Vánoce ještě nikdy nebyly krásnější. Představujeme Vám kolekce dekorací německé značky Villeroy & Boch. Oslavte Vánoce a příchod nového roku opravdu stylově.
 

Jak na vánoční výzdobu s Villeroy & Boch

Krásné dekorace pro útulný domov

Německá značka Villeroy & Boch přichází s novou kolekcí vánočních dekorací z prémiového porcelánu.  Jsou to právě svícny na čajové svíčky, adventní věnce, ozdoby na stromeček a další doplňky, které dotvoří správnou slavnostní atmosféru.

Pro krásný vánoční vláček byla hlavní inspirací pohádka Polární Expres z pera spisovatele Chrise Van Allsburga. Vybrat si ale můžete z nepřeberného množství dalších vánočních motivů, které vás i vaše hosty vezmou za srdce a na chvíli vrátí do dětství.

Dokonalý vánoční stromek

Letos to může být i ten váš. Malovaným ozdobám Villeroy & Boch i Rosenthal to bude slušet na každém stromečku. Překvapivě dobře můžete kombinovat ozdoby obou těchto výjimečných porcelánek. 

Každý přistupuje ke zdobení podle svého vkusu, přesto jsou koule a zvonečky z porcelánu nebo ze skla nadčasovou klasikou, která k Vánocům neodmyslitelně patří.

Jaké barevné provedení máte v plánu letos? Klasickou červeno-zlatou kombinaci ozdoby bílé, či přírodních barev? Značka Villeroy & Boch i Rosenthal nabízí něco pro každého. Vyberte si ty své a užijte si kouzelné Vánoce.