Vášeň pro polévky s Villeroy & Boch Soup Pasion

Vášeň pro polévky s Villeroy & Boch Soup Pasion
Báječně zahřejí, výborně chutnají a zasytí. Řeč je o polévkách, které jsou oblíbeným pokrmem po celém světě.

Krémová hrášková polévka

Jak na dokonalé servírování?

Ať už si doma rádi uvaříte tradiční hráškovou polévku, vývary, či  milujete hutné podzimní polévky nebo zkoušíte ty exotičtější, jako je například vietnamská Pho - nikdy nezapomeňte na to pravé podávání, které nabízí kolekce Villeroy & Boch Soup Passion z prémiového porcelánu. Krom toho, že tyto misky vypadají nádherně, mají také další uživatelské benefity: lze v nich polévky ohřát v mikrovlnné troubě a porcelán pak mýt v myčce nádobí.

Francouzská bujabéza

Každá polévka má svou tradici

Jiný kraj, jiný mrav. Každá země přistupuje k podávání polévek odlišně. V Japonsku a dalších asijských zemích, preferují spoustu čerstvých ingrediencí vedle misky, které si sami přidávají do vývaru. Ve střední Evropě nedáme dopustit na krémové polévky a vydatné vývary z masa a zeleniny. A například ve Francii je oblíbená rybí polévka, takzvaná bujabéza.

Co to je polévková terina

Když se u krásně prostřeného stolu sejde celá rodina, hodí se větší mísa na podávání polévky nebo-li terina, která má i praktickou a designovou poklici.  Polévka zůstane horká tak, jak to máte rádi, a každý si nabere podle své chuti. Díky poklici a důmyslně navrženým postranním úchytům, lze nádobu s polévkou bezpečně a jednoduše přenášet. Kolekce také nabízí menší polévkové misky, takže budete servírovat ve stejném stylu. Přejeme Vám dobrou chuť a potěšení z dokonalého stolování. Jíme přece i očima a proto v Potten & Pannen – Staněk věříme v umění žít všemi smysly

Asie u vás doma

Vykouzlete doma jedinečnou atmosféru. Horký vývar s chilli zahřeje u srdce a příjemně naladí i v tom nejhorším mrazu. Zamilujte si pikantní vývary, miso polévku, či vietnamskou Pho polévku a podávejte ji, jak se patří, v originální míse Villeroy & Boch, na kterou snadno položíte i čínské hůlky. Pro praktické podávání polévek je vhodný také podnos na servírování.

TIP: Pokud se chcete zdokonalit v přípravě asijské kuchyně, rádi vás přivítáme na kurzech vaření v naší vlastní kuchařské škole Gourmet Academy v Praze. Naučte se dělat autentické sushi s šéfkuchařem Lukášem Čížkem, nebo se vydejte na cestu poznání vietnamské kuchyně s lektorkou a food blogerkou Janou Králíkovou (Černou).

Náš tip

  • Zakousněte se do křupavého, domácího chleba, nebo dochuťte svou polévku dle libosti voňavými bylinkami. K dobrému vývaru i krémové polévce se hodí nejen čerstvý chléb ale také krutóny a bylinky, kterými svou polévku vyzdvihnete do gurmánských výšin.

Dvojitá miska Villeroy & Boch nabízí perfektní místo na přílohu a ergonomicky nakloněné dno, takže se dobře nabírá i poslední lžička.

Recepty na chutné polévky

Recepty na chutné polévky

Doporučené a související produkty