Klidné Vánoce

Aby byl výběr vánočních dárků v prodejnách a na e-shopu Potten & Pannen - Staněk co možná nejklidnější, připravili jsme několik vylepšení, která jistě oceníte: 

Vrácení nevhodného dárku až do 31. 1. 2024

Vrácení nevhodného dárku

Vybrali jste u nás na e-shopu dárek, který se pod stromečkem objevil hned dvakrát, nebo spolu neladí velikost trouby s keramickým pekáčem? U Potten & Pannen - Staněk žádný problém!

Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1. 11. do 24. 12. můžete vrátit až do 31. 1. 2024.

Nepoužité a nepoškozené zboží můžete odeslat na naši adresu, nebo vrátit na libovolné prodejně. Detaily pro vrácení zboží najdete zde.

Poradíme s výběrem dárku

Poradíme se výběrem dárku

Inspirace pro každého

Vybíráte dárek pro někoho blízkého, kdo je tak trochu gurmán a foodie, ale nejste si jisti, jaký trend je zrovna in? Víte, pro koho hledáte, ale nevíte co vlastně? Nebo jen hledáte inspiraci?
Podívejte se do našeho nákupního rádce a pokud si ani tam nevyberete, nezoufejte, máme záložní plán! 

Prodloužená otevírací doba našich prodejen

Jsme tu pro vás déle

Jsme tu pro vás déle: poradíme, pomůžeme

Abychom vám usnadnili a zpříjemnili nákup vánočních dárků v Potten & Pannen - Staněk, prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen. Školený personál je vám k dispozici nejen pro výdej zboží objednaného na e-shopu, ale rád vám i poradí či doporučí vhodný dárek

Potten & Pannen - Staněk (skoro) na každém rohu

Kromě prodejen si můžete vyzvednout váš vánoční dárek v síti partnerských výdejních míst PPL ParcelShop a výdejních boxech ParcelBox. Takových míst je po celé ČR už téměř 3300! Máte tak jistotu, že dárek pro své blízké nezmeškáte. Kde jsme vám nejblíž? Podívejte se sem.