Volání moře

29. května 2023
Volání moře
Věděli jste, že při pohledu na moře dochází u mnoha z nás k aktivaci mozkového centra nucleus accumbens, které stojí za vyvoláním příjemných prožitků?

Abyste si tento pocit uchovali co možná nejdéle, obklopte se našimi společníky, jež vás přenesou do vzpomínek na poslední letní dovolenou u moře
Volání moře

Za zvuku šumícího moře s kolekcí Perlemore

Nová kolekce prémiového porcelánu Perlemor od německé společnosti Villeroy & Boch na první pohled evokuje písečnou pláž zalitou horkým letním sluncem. Nádobí v jemných pastelových tónech má díky aplikaci reaktivní glazury různou barevnost, a tak je každý kousek zaručeným originálem. Součástí sady jsou jídelní talíře, šálek na kávu, dekorativní svícen i kameninová váza.

Mořské motivy Nordic Ware jsou stvořené pro letní oslavy

Připomeňte si krásu letní dovolené s formou od americké značky Nordic Ware. Plát se 23 formičkami ve tvaru mořských koníků, hvězdic a mušlí je vyroben z masivního litého hliníku, jenž perfektně vede teplo. Bábovičky jsou jako stvořené pro dětské letní oslavy, narozeniny nebo jiné výjimečné události. Upečete v nich jak sladké, tak i slané dezerty.

Kolekce Crafted inspirovaná přírodou

Vychutnejte si své espresso v porcelánovém šálku Crafted Denim od německé společnosti Villeroy & Boch. Za pomoci reaktivní glazury dochází na nádobí k míchání různých barevných pigmentů a tím k vytváření unikátních kombinací, díky čemuž je každý kousek malým mistrovským dílem.

Mořská kolekce Nautical od Mason Cash

Servírovací talíř z tradiční kameniny Mason Cash z kolekce Nautical dokonale kopíruje tvar lastury ústřice a stane se tak ozdobou každého prostřeného stolu. Ideální k podávání sladkých i slaných pokrmů, nejlépe na něm však budou vypadat právě mořské plody či ryby. Britská kamenina je vysoce kvalitní přírodní materiál s dlouhou životností, jenž je odolný vůči poškrábání či prasknutí