V záplavě jarních květů

09. března 2023
V záplavě jarních květů

Příroda je pro člověka věčný zdroj inspirace. Její krásu se pokoušeli na plátno přenést malíři, básníci o ní dokonce psali oslavné verše. Vhodně zvolená květinová výzdoba ale dokáže také vdechnout domovu pozitivní energii a dotváří jeho celkovou atmosféru. A není třeba se omezovat jen na živé kousky!

V záplavě jarních květů

Nora Spring Vibes

Jarní kolekce Nora Spring Vibes z dílny německé porcelánky Rosenthal Hutschenreuther je inspirována motivy lučního kvítí a poletujících motýlů. Na šálcích, hrníčcích a talířcích najdete obrázky jetele, pryskyřníku, pomněnek i chrp v jemných akvarelových odstínech. Sestavte si tak vlastní rozkvetlou louku v mnoha barevných kombinacích, se kterými se můžete těšit na brzký příchod jara. 

Sběratelská kolekce Rosenthal

Známý výrobce porcelánu Rosenthal vytvořil nejnovější sběratelskou kolekci porcelánových dekorací s názvem Velikonoce 2023. Sada tří malých porcelánových kraslic s žertovnými velikonočními motivy zvířecích mláďátek, jako je housátko, jehňátko nebo telátko, zobrazují idylku venkovského života na farmě. 

Rosenthal Hutschenreuther, závěsné vajíčko a srdíčko, 3,4 cm
Rosenthal, set velikonoční vajíčka závěsná Farm life, 3 ks

Součástí sběratelské kolekce Velikonoce 2023 od světové porcelánky Rosenthal Hutschenreuther jsou závěsné dekorace mini srdíček (výška 4,5 cm) a mini vajíček (Ø 3,4 cm), na kterých najdete několik vzájemně provázaných motivů lučního kvítí a mláďátek. Díky pestrobarevným stuhám můžete ozdoby libovolně zavěsit na stonky kočiček či záclony, případně položit na parapet. Ve sběratelské edici navíc opět nechybí ani malovaný porcelánový zvoneček. 

ozdobte si velikonoční větvičky

Spring Awakening

Jarní kolekce Spring Awakening od německé porcelánky Villeroy & Boch je typická pro své oblé tvary. Kromě nich však zaujme také výrazným květinovým dekorem v teplých barvách, jež jsou doplněné o další typicky velikonoční motivy. Díky kvalitní glazuře je nádobí vhodné do myčky i mikrovlnné trouby.

Villeroy & Boch, Spring Awakening
Villeroy & Boch, Spring Awakening
Villeroy & Boch, Spring Awakening

Colourful Spring

Německá porcelánka Villeroy & Boch navrhla jarní kolekci Colourful Spring, která je vyrobená v bílém provedení, doplněna o jemné jarní motivy sněženek a poletujících barevných motýlů

Prohlédněte si celou kolekci