Praha - Štěrboholy, Fashion Arena Outlet

Unikátní koncept outletové prodejny v pražské Fashion Arena Outlet ve Štěrboholích nabízí zákazníkům výjimečnou příležitost vylepšit si svou kuchyni a jídelnu výrobky prémiových světových značek za bezkonkurenční ceny.

O prodejně

Široký výběr značkového zboží za outletové ceny

Naši stávající prodejnu naleznete od října 2022 na novém, ještě atrativnějším místě ve Fashion Arena Outlet. Na více než 140 metrech čtverečních naleznete nejen výrobky související s vařením a stolováním, ale i stylové a funkční doplňky do vaší domácnosti se slevou až 30 % oproti běžným cenám.

Potěší vás porcelán Rosenthal a Villeroy & Boch, keramické formy na pečení Emile Henry, formy nejen na bábovky od NordicWare, litinové hrnce a pekáče Staub, příbory, nože, nádobí i manikúry Zwilling J.A. Henckels, čaje Kusmi Tea, tyčové mixéry Bamix, filtrační konvice a filtry Brita, nepřilnavé pánve Woll a Ballarini, měděné nádobí Mauviel, mlýnky na sůl a pepř Peugeot, katalytické lampy a difuzéry Maison Berger Paris a doplňky Bodum, Kilner, Mason Cash, Rösle, Wesco a dalších známých výrobců, které se v kuchyni ani v jídelně neztratí.

-  Funkční značkové zboží za outletové ceny
-  Parkovaní přímo před prodejnou
-  Ochotný, vyškolený personál
-  Osobní odběr on-line nákupu

Není čas na změnu?


Využijte skvělou příležitost a povyšte vybavení vaší domácnosti na novou úroveň. Stolujte moderněji, kvalitněji a stylověji, vařte rychleji a snadněji jako šéfkuchař s tím nejlepším kuchyňským vybavením. Vybírejte z nabídky předních světových značek, které Potten & Pannen - Staněk na českém trhu zastupuje.

Adresy a kontakty

Zamenhofova 440, 108 00

Otevírací doba

  • Pondělí 10:00 - 20:00
  • Úterý 10:00 - 20:00
  • Středa 10:00 - 20:00
  • Čtvrtek 10:00 - 20:00
  • Pátek 10:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 20:00
  • Neděle 9:00 - 20:00