Čestlice, Outlet Store

loader

Kvalita za mimořádně dostupnou cenu, to je Outlet Store Potten & Pannen – Staněk na adrese sídla naší společnosti.

O prodejně

Vážení zákazníci,
i přes probíhající opravy ulice Obchodní v Čestlicích je Vám prodejna Outlet Store nadále k dispozici, včetně výdeje e‑shopových objednávek.

Od sjezdu č.8 z dálnice D1 (u Hornbachu) směrem do Čestlic k prodejně odbočíte vpravo, jako doposud.
Při příjezdu z Čestlic, či z Průhonic k prodejně odbočíte z ulice Průhonická.


Široký výběr značkového zboží za outletové ceny

Nakupte vybrané produkty portfolia značek Potten & Pannen – Staněk se slevou až 30 % proti běžným cenám nebo si vyberte z výrobků druhé jakosti, které neztrácejí nic na své kvalitě a užitných vlastnostech.

V novém kabátě

Rostoucí obliba naší outletové prodejny v Čestlicích nás přiměla na jaře roku 2017 prodejnu zásadním způsobem omladit. Zásadní renovací prošla nejen podlahová krytina, ale i prodejní police a stojany, upravili a vylepšili jsme pro vás nabídku a prezentace jednotlivých značek, aby pro vás návštěva Outlet Store byla ještě příjemnějším zážitkem.
I nadále se zde můžete setkat s produkty většiny našich značek, které zde nabízíme za zvýhodněnou cenu. V řadě případů se slevou vyšší než 30% oproti původním cenám. Specifikem prodejny v Čestlicích je nabídka zahradních grilů a příslušenství značky Weber, rozšířená nabídka porcelánu od Villeroy &  Boch a Rosenthal group.

Najdete zde ale i ostatní naše tradiční značky, jako je burgundská keramika Emile Henry, měděné nádobí Mauviel, nože nádobí a manikúry od Zwilling J.A. Henckels, nepřilnavé pánve Woll a Ballarini, katalytické lampy a parfémy Mason Berger Paris, kávu a kávovary Cremesso, vybrané elektrospotřebiče KitchenAid a Smeg a další šikovné věcičky jako drobný dárek pro kohokoliv.


-  Funkční značkové zboží za outletové ceny
-  Parkovaní přímo před prodejnou
-  V letní sezóně grily Weber
-  Ochotný, vyškolený personál
-  Osobní odběr on-line nákupu

Outletová prodejna v Čestlicích u Prahy je rovněž výdejním místem pro objednávky našeho e-shopu pottenpannen.cz. Její poloha u 6. resp. 8. sjezdu z dálnice D1 na Brno a dostatek parkovacích místo přímo před prodejnou z ní činí oblíbené místo pro vyzvedávání objednávek.

Adresy a kontakty

Obchodní 110, 251 01, Čestlice

Otevírací doba

  • Pondělí 10:00 - 20:00
  • Úterý 10:00 - 20:00
  • Středa 10:00 - 20:00
  • Čtvrtek 23.5. 2024: 10:00 - 19:00
  • Pátek 10:00 - 20:00
  • Sobota 10:00 - 20:00
  • Neděle 10:00 - 20:00