Škola vaření Gourmet Academy

loader

Unikátní škola vaření pod záštitou Potten & Pannen - Staněk s individuálním přístupem lektorů a špičkovým kuchyňským vybavením.

O prodejně

Unikátní škola vaření s individuálním přístupem

Gourmet Academy vám nabízí zábavu, relaxaci, poučení, inspiraci a především nezapomenutelný zážitek vaření se zkušenými šéfkuchaři, kteří patří ke špičce ve svém oboru. Navíc máte jedinečnou možnost vyzkoušet si při vaření naše produkty - tyčové mixéry Bamix, nepřilnavé pánve Ballarini, špičku mezi noži od solingenských mistrů ze Zwillingu, zapékací keramické formy Emile Henry či bábovkové formy NordicWare. Chybět samozřejmě nemůže ani prémiové nerezové nádobí Zwilling.

Našim cílem je, abyste se při vaření v Gourmet Academy cítili jako doma. K našim lektorům, kteří vám budou udílet zasvěcené rady patří ti nejlepší. Kromě šéfkuhaře Zdeňka Pohlreicha k nim patří šéfcukrářka Café Savoy Edita Paulusová, Filip Sajler z pořadu "Kluci v akci", vítěz kulinářských mezinárodních soutěží v Bangkoku, Honza Davídek nebo autorka nejúspěšnějšího blogu a vynikající kuchařka Markéta Pavleje. Nově spolupracujeme s Karolínkou Kamberskou, kterou znáte z pořadu TV Prima "Domácí kuchařka".

Celá Gourmet Academy je vybavena nejmodernějšími prémiovými kuchyňskými spotřebiči. Lednice, myčka, varné desky, trouby, konvektomat a ohřívací zásuvka na talíře od společnosti Miele, shock freezer a kvalitní digestoř provenience KitchenAid.

Účastníci školy vaření si tak mohou otestovat možnosti a praktické využití přístrojů či pomůcek, které mají nebo by si přáli mít doma. Z nabídky kurzů v Gourmet Academy si milovníci dobrého jídla mohou vybírat podle aktuální sezóny a osobních preferencí. Postupně tak mohou rozšiřovat své gastronomické obzory o originální recepty, praktické dovednosti a nové zkušenosti, například s francouzskou, americkou, japonskou, italskou, asijskou nebo českou kuchyní.

Na rozdíl od většiny kurzů vaření je v Gourmet Academy počet účastníků omezen na 8 osob. Tím vám zaručujeme především individuální péči lektora a personálu. Můžete se aktivně zapojit do přípravy menu nebo stát opodál a se sklenkou dobrého vína v ruce v klidu vnímat vůně a dění v kuchyni. Jedním slovem pohoda. Domů odcházíte nabití energií a odhodláním potěšit skvělým jídlem své blízké či přátele.

Adresy a kontakty

Vodičkova 2, 110 00

Otevírací doba

  • Pondělí 9:00 - 17:00
  • Úterý 9:00 - 17:00
  • Středa 9:00 - 17:00
  • Čtvrtek 9:00 - 17:00
  • Pátek 9:00 - 17:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno