Praha 1, Vodičkova

loader

Ve Vodičkově ulici společnost Potten & Pannen – Staněk v roce 1992 začínala a o dvaadvacet let později zde po kompletní rekonstrukci v září 2014 otevřela prodejnu s širokým sortimentem ikonické americké značky KitchenAid.

O prodejně

Široký sortiment věhlasných světových značek

Produkty KitchenAid jsme pro vás doplnili i dalšími značkami, které jste si u nás oblíbili: noži a nerezovým nádobím Zwilling J.A. Henckels, francouzským měděným nádobím Mauviel, litinovými hrnci Staub, doplňky Wesco, závěsným programem Rösle, mlýnky na pepř a sůl Peugeot. Nechybí samozřejmě ani keramické formy Emile Henry z francouzského Burgundska a světnoznámé formy (nejen) na bábovku od americké Nordic Ware. Sklenice na zavařování a oblíbené skleněné nápojové soudky Kilner a keramické mísy, misky a kuchyňské doplňky ve veselých barvách od Mason Cash.

Škola vaření Gourmet Academy
Většinu výrobků si můžete vyzkoušet v praxi – stačí navštívit některý z kurzů Gourmet Academy, kterou jsme pro vás ve Vodičkově ulici otevřeli. Přijďte se přesvědčit a vyzkoušet prémiové kuchyňské vybavení přímo v akci! Věhlasní šéfkuchaři a gastronauti se s Vámi podělí o své zkušenosti, recepty a triky. Přijít může i úplný začátečník, stejně jako profesionál, který hledá novou inspiraci. Velmi oblíbené jsou i dětské kurzy - není lepší způsob jak děti naučit zdravému stravování, než když si jej vyzkouší přímo v praxi.

Výdejní místo eshopu
Prodejna ve Vodičkově ulici v Praze je rovněž výdejním místem pro objednávky našeho eshopu pottenpannen.cz. Její poloha v centru Prahy z ní činí oblíbené místo pro vyzvedávání objednávek.

Adresy a kontakty

Vodičkova 2

Otevírací doba

  • Pondělí 9:00 - 20:00
  • Úterý 9:00 - 20:00
  • Středa 9:00 - 20:00
  • Čtvrtek 9:00 - 20:00
  • Pátek 9:00 - 20:00
  • Sobota 10:00 - 18:00
  • Neděle 10:00 - 18:00