Rychlý úvod do chytré aplikace Zwilling Culinary World

Rychlý úvod do chytré aplikace Zwilling Culinary World
Rychlý úvod do kulinárního světa chytré mobilní aplikace Zwilling Culinary World. Vakuujte a skladujte potraviny chytře s produkty Zwilling Fresh & Save i s pomocí vašeho mobilního telefonu!

Videonávod-začínáme s Zwilling Culinary


Aplikaci Zwilling Culinary World můžete stáhnout do svých zařízení z Google Play (pro zařízení s Androidem) i z App Store (pro zařízení s iOS).

Po stažení mobilní aplikace Zwilling Culinary World do vašeho mobilního telefonu či tabletu, je nejprve potřeba přidat nové zařízení, v tomto případě Fresh & Save, abyste mohli naplno využívat všechny možnosti chytré mobilní aplikace.

Že to není nic složitého, se můžete přesvědčit na krátkém videonávodu:


Videonávod-přidání uskladnění vakuovaných potravin


Přidání uskladněných vakuovaných potravin do vaší aplikace je také velice snadné a intuitivní. Kromě označení / pojmenování uskladněných potravin, můžete přidat i fotografii, a to vyfocením přímo prostřednictvím aplikace, nebo použitím již uložené fotografie ve vašem zařízení.

Naskenováním QR kódu z víčka dózy nebo QR kódu umístěného na plastovém vakuovacím sáčku (doporučujeme skenovat QR kód ze sáčků před jejich naplněním) určíte v čem (dóza, sáček) potraviny uskladňujete.

Pak už jen vyberete druh potraviny a zda je uskladňujete v ledničce či mrazáku. Výsledné datum doporučené spotřeby má informační charakter, vychází z testů provedených v Zwilling J.A. Henckels. Je třeba brát zřetel i na stav potraviny v okamžiku jejího vakuování i potřebu dodržování hygienických standardů během celého procesu vakuování.


Související a doporučené produkty