Chytré vakuování potravin se Zwilling Fresh & Save

05. září 2022
Chytré vakuování potravin se Zwilling Fresh & Save
Komplexní vakuovací program pro uskladnění potravin Zwilling FRESH & SAVE představuje malou revoluci ve způsobu, jakým uchováváme čerstvé potraviny a již hotová jídla v chladničce, mrazničce, ale i ve spíži.
Chytré vakuování potravin se Zwilling Fresh & Save

Chytrá mobilní aplikace + QR kód


Nadčasový design, prémiové materiály a dokonalá technologie vakuování potravin až 5x prodlužují dobu, po kterou zůstanou vaše potraviny čerstvé.
Nezáleží na tom, jestli jde o pečivo, ovoce, zeleninu, maso nebo hotové jídlo, díky FRESH & SAVE si můžete užívat čerstvé potraviny přímo z vaší ledničky prakticky kdykoli a do obchodu můžete vyrazit jen 1x týdně

Chytrá mobilní aplikace + QR kód

 

Díky chytré aplikaci Zwilling Culinary World a QR kódu na každé vakuvoací dóze a vakuovacím sáčku budete mít perfektní přehled, jaké potraviny máte v chladničce a v mrazničce. Aplikace vás upozorní na blížící se datum konce spotřeby, pomůže s plánováním nákupního seznamu či doporučí recept, který z uskladněných potravin můžete připravit.

6+1 výhod vakuování potravin

     s Zwilling FRESH & SAVE 


  • Déle čerstvé: vaukované potraviny zůstanou až 5x déle čerstvé (maso, ryby, zelenina, hotová jídla i zeleninové saláty)
  • Efektivní uskladnění potravin: uchovává chuť, vůni, živiny i vitamíny - v chladničce i v mrazničce
  • Na nákup 1x týdně: čerstvé potraviny kdykoli po ruce ve vaší chladničce
  • Rychlé marinování masa: díky vakuu pronikne koření a marináda rychleji do masa, stačí 30 minut
  • Sous-vide: s vakuovými sáčky můžete vařit moderní metodou sous-vide
  • Konec plýtvání potravinami: lepší plánování, můžete navařit dopředu a vychutnat si čerstvé později, zbytky nevyhazujte ale vakuujte
  • Chytrá aplikace: pohlídá termín spotřeby, poradí co uvařit a pomůže s nákupním seznamem


Neplýtvejte jídlem

Neplýtvejte jídlem, ušetřete

Každý rok vyhodíme až 1,3 miliardy tun potravin, až 1/3 světové produkce. Neplýtvejte ani jídlem, ani penězi. S Zwilling FRESH & SAVE vaše potraviny zůstanou až 5x déle čerstvé. Nevyhazujte jídlo, snězte je čerstvé. Díky tomu, že potraviny zůstanou déle čerstvé ve vaší lednici, nemusíte vyrážet tak často do obchodu, stačí 1x týdne. Šetřete svůj čas i peníze - vakuujte!

Navařte o víkendu na celý týden

Cestou jak skončit s plýtváním potravinami je plánování. Naplánujte si dopředu váš jídelníček, navařte o víkendu a vychutnejte si čerstvé během týdne. Ve vakuových dózách si můžete váš oběd v práci i ohřát. Díky perfektnímu silikonovému těsnění bude i ohřívané jídlo chutnat jako čerstvě uvařené. 

Předpřipravené jídlo a zbytky nikdy nevypadaly lépe

Neodhadli jste množství připraveného jídla? Nic se neděje, díky vakuovacím sáčkům a dózám přebytky jídla můžete zavakuovat, uložit do chladničky a jídlo na zítřejší oběd do práce máte hotové.

Fresh & Save
Fresh & Save
Fresh & Save

Související a doporučené produkty