Je čas na vánoční snění

Je čas na vánoční snění
Milujete magickou atmosféru adventu? Potom si musíte letošní vánoční kolekci značky Rosenthal zamilovat. A navíc právě začala nadílka od Potten Pannen-Staněk!

Ježíšek od Potten Pannen

Vánoční porcelán Rosenthal - k nákupu 3 produktů dostanete nyní 4. jako dárek!

Jste-li obdivovateli práce české výtvarnice Renáty Fučíkové, pak vězte, že i letos navrhla pro porcelánku Hutschenreuther společnosti Rosenthal lehce nostalgickou vánoční kolekci, představující obraz středoevropské zimy a vánoční rodinné radosti zasazené do minulého století. Veškeré dění se tentokrát ale odehrává v městském prostředí, přímo na zasněženém vánočním trhu. Sama autorka o nové kolekci říká:

“Kolekce 2019 vznikla jako pokračování té předchozí. Zatímco příběhy kolekce roku 2018 se odehrávají především v zasněžené krajině, ty letošní jsou městské. Porcelán se hemží postavičkami, které nakupují na vánočních trzích. Mezi figurkami se odehrávají příběhy, rodí se láska, prarodiče se starají o vnoučata, maminky kupují dětem dárečky a dobroty. Na město se sype sníh, rozsvěcejí se lucerny, zimní odpoledne pomalu přechází v noc.”

Limitka 2019 Vánoční trh (Christmas Market)

Časově limitovaná vánoční kolekce Christmas Market-Vánoční trh barevným laděním do modré, červené a zlaté na sněhobílém podkladu navazuje na kolekci loňskou a velmi hezky se s ní dá zkombinovat, protože rukopis autorky je patrný i přes odlišné motivy. Najdete v ní drobné dekorace na stromeček včetně špice, talíře a tácy na cukroví ve tvaru hvězd i klasické kulaté, šálky s podšálky, vánoční hrnky, dózy, svícny, hrací skříňky a netradiční vánoční porcelánové figurky, sněžítko a dokonce i dárkové plechové krabičky na cukroví a ubrousky.

Chcete-li si už o adventu vychutnávat svůj oblíbený horký nápoj v novém šálku nebo mít zajištěný originální dárek pod stromečkem pro své blízké, pak stále máte ještě možnost i čas nakoupit vánoční porcelán z nové kolekce exkluzivně ve všech kamenných prodejnách Potten & Pannen-Stanek nebo na e-shopu pottenpannen.cz.

Část kolekce Christmas Market-Vánoční trh je nabízena nejen v časově, ale i kusově limitované edici, proto se nevyplatí vyčkávat, ale raději jednat hned.

Inspirující Vánoce bezmála 300 let

Sváteční prémiový porcelán a dekorace, které se dědí z generace na generaci, to jsou vánoční kolekce porcelánky Villeroy & Boch. Charakteristické souznění červené, bílé, zelené a zlaté svátečně zdobí domovy už od roku 1748. V kolekcích najdete opět vše od drobných závěsných ozdob na stromeček, včetně striktně limitované kolekce pro rok 2019 – Annual Christmas Edition, přes vánoční hrací skříňky, dózy, svícny, talíře, hrnky a misky až po etažéry na vánoční cukroví a nádherně prolamované a částečně ručně dekorované sváteční vánoční servisy Toy´s Delight. Novinky letošního roku jdou již tradičně perfektně zkombinovat se staršími kousky, které máte doma.

Tak vzhůru na nákupy, které vás budou těšit!

SOUVISEJÍCÍ A DOPORUČENÉ PRODUKTY