Vášeň pro polévky s Villeroy & Boch Soup Passion

Báječně zahřejí, výborně chutnají a zasytí. Řeč je o polévkách, které jsou oblíbeným pokrmem po celém světě.

Jak na dokonalé servírování?

Ať už si doma rádi uvaříte tradiční hráškovou polévku, vývary, či zkoušíte i exotičtější polévky, jako je vietnamská Pho - nikdy nezapomeňte na to pravé podávání, které nabízí kolekce Villeroy & Boch Soup Passion z prémiového porcelánu. Krom toho, že tyto misky vypadají nádherně mají také další uživatelské benefity: lze v nich polévky ohřát v mikrovlnné troubě a porcelán pak mýt v myčce nádobí.

 

Každá polévka má svou tradici

Jiný kraj, jiný mrav. Každá země přistupuje k podávání polévek odlišně. V Japonsku a dalších asijských zemích, preferují spoustu čerstvých ingrediencí vedle misky, které si sami přidávají do vývaru. Ve střední Evropě nedáme dopustit na krémové polévky a vydatné vývary z masa a zeleniny. A například ve Francii je oblíbená rybí polévka, takzvaná bujabéza.

 

Velká mísa na polévku pro celou rodinu

Když se u krásně prostřeného stolu sejde celá rodina, hodí se větší mísa na podávání polévky nebo-li terina, která má i praktickou a designovou poklici.  Polévka zůstane horká tak, jak to máte rádi, a každý si nabere podle své chuti. Díky poklici a důmyslně navrženým postranním úchytům, lze nádobu s polévkou bezpečně a jednoduše přenášet.

 

Kolekce také nabízí menší polévkové misky, takže budete servírovat ve stejném stylu. Přejeme Vám dobrou chuť a potěšení z dokonalého stolování. Jíme přece i očima a proto v Potten & Pannen – Staněk věříme v umění žít všemi smysly.

Asie u vás doma

Vykouzlete doma jedinečnou atmosféru. Horký vývar s chilli zahřeje u srdce a příjemně naladí i v tom nejhorším mrazu. Zamilujte si pikantní vývary, miso polévku, či vietnamskou Pho polévku a podávejte ji, jak se patří, v originální míse Villeroy & Boch, na kterou snadno položíte i čínské hůlky. Pro praktické podávání polévek je vhodný také podnos na servírování.

TIP: Pokud se chcete zdokonalit v přípravě asijské kuchyně, rádi vás přivítáme na kurzech vaření v naší vlastní kuchařské škole Gourmet Academy v Praze. Naučte se dělat autentické sushi s šéfkuchařem Lukášem Čížkem, nebo se vydejte na cestu poznání vietnamské kuchyně s lektorkou a food blogerkou Janou Králíkovou (Černou).

Ještě něco navíc

Zakousněte se do křupavého chleba, nebo dochuťte svou polévku dle libosti voňavými bylinkami. K dobrému vývaru a krémové polévce, se hodí čerstvý chléb, krutóny,  zelenina a bylinky, kterými svou polévku vyzdvihnete do gurmánských výšin.

Dvojitá miska Villeroy & Boch nabízí perfektní místo na přílohu a ergonomicky nakloněné dno, takže se dobře nabírá i poslední lžička.

Vášeň pro polévky s Villeroy & Boch Soup Passion