Sigg   (124)

Informace pro kategorii Sigg

SIGG - ekologické lahve ze Švýcarska

Žlutá dvoustěnná nerezová láhev na vodu 0,5l Sigg Sumatra MakiSigg Meridian Sumatra Maki dvoustěnná nerezová láhev na vodu 0,5l žlutá

Jednorázovým nápojovým PET lahvím nadobro odzvonilo. Pořiďte si svoji SIGG lahev a nejen, že získáte designového parťáka na cesty, ale budete také šetřit svoji peněženku a životní prostředí

Lahev SIGG je šetrná k přírodě během svého života, a to už od výroby. Technologie práškového lakování negeneruje téměř žádný odpad a je bez použití organických rozpouštědel. 

Můžete si být jistí, že lahve Sigg neobsahují žádné škodlivé látky. Ochranná vrstva Sigg Eco Care tomu beze zbytku zabrání a pomáhá zachovat chuť i vůni i po velmi dlouhé době. Díky ní se nemusíte bát ani působení kyselin z džusů, které mohou reagovat se stěnou běžné lahve. 

Bílá dvoustěnná nerezová láhev na vodu 0,5l Sigg Meridian Sumatra TreeSigg Meridian Sumatra Tree dvoustěnná nerezová láhev na vodu 0,5l bílá

Zdraví a chuť bez kompromisů

Už od roku 1908 se vyrábějí přímo ve Švýcarsku, v zemi, která je jejich domovinou. 100 let zkušeností neustále oživují moderní postupy a záleží na kvalitě každého kousku. Díky možnosti rozebrat uzávěr na díly můžete lahve snadno vyčistit a v případě, že vaše dítko zapomene v batohu nápoj třeba i nějaký ten týden, použijte speciální čisticí tablety SIGG. 


Lahve Sigg jsou jednoznačnou volbou pro všechny, kterým záleží na zdraví lidí i přírody. Dalším bonusem je i jejich nepřehlédnutelný tvar a design, díky němuž se dostaly i do newyorského Muzea moderního uměni. 

Nejsou jen vynikajícím obalem nápoje, ale také stylovým doplňkem, který podtrhne vaši osobní image. Stačí si vybrat z nepřeberného množství designů – od uměřených a nenápadných až po ty vpravdě extravagantní. A co víc – mají i řadu dětských vzorů, takže vaše ratolesti si je skutečně oblíbí.

Sigg Traveller Smoked Pearl cestovní hliníková láhev na vodu 1l, perlováSigg Traveller Smoked Pearl cestovní hliníková láhev na vodu/čaj 1l, perlová

Co třeba termosku nebo nějaké doplňky?

Červená hliníková láhev na vodu 1l Sigg Travel Red a svačinový lunchbox Plus L RedSigg Travel Red hliníková láhev na vodu 1l červená a Sigg  lunchbox Plus L Red svačinový box, červený hliník

Sigg pro vás připravil také zcela novou kolekci termolahví. Díky neotřelému designu si je nespletet s žádnou jinou. Nejsou všechny výhody běžných lahví Sigg. 

Jejich konstrukce však udrží váš nápoj telý i studený až 24 hodin. Hledáte další vychytávku? Co třeba sítko na čaj – nečekejte, až bude hotov váš ranní čaj. Jednoduše vložte do sítka oblíbenou čajovou směs a ta se vyluhuje třeba cestou do práce.

Sigg nejsou jen nápojové lahve. Zkušenosti se zpracováním hliníku přetavil i do elegantních svačinových boxů. Jsou hliníkové, stejně odolné jako lahve a na bocích mají pevné uzávěry. Díky tomu se staly klasikou pro uchování potravin v kancelářích i na cestách.

Sigg Lunchbox Plus S Alu svačinový box hliníkovýSigg Lunchbox Plus S Alu svačinový box, hliníkový

Hlavní výhody Sigg:

 • lahve SIGG jsou odolné a trvanlivé
 • snadno se udržují
 • mají speciální vnitřní vrstvu SIGG Eco Care
 • nepřejímají chutě a pachy nápojů
 • neobsahují žádné škodlivé látky jako ftaláty nebo BPA
 • na výběr ohromné množství designů pro dospělé i pro děti
 • díky svému vzhledu se dostaly i do newyorského Muzea moderního umění

Růžová termoláhev Sigg Hot & Cold ONE Shy PinkSigg Hot & Cold ONE Shy Pink termoláhev, růžová

Portfolio produktů Sigg:

 • SIGG lahve The Original s uzávěrem Screw
 • SIGG lahve Active pro sportovce
 • SIGG Kids - lahve pro děti
 • SIGG termosky Hot & Cold (udrží teplotu až 24 hodin)
 • SIGG launch boxy
 • SIGG outdoorové láhve
 • SIGG doplňky (náhradní uzávěry a těsnění, čisticí kartáče a tablety, výměnné kloboučky, termoobaly)

Černá termoláhev Sigg Hot & Cold ONE Light BlackSigg Hot & Cold ONE Light Black termoláhev, černá