Polarbox   (40)

Informace pro kategorii Polarbox

Do sucha...

Polarbox Classic chladicí přenosné boxy, fialový, tyrkysovýPolarbox CLASSIC chladicí přenosné boxy, fialový a tyrkysový

K vodě, na dovolenou, na piknik, jako stylový doplněk na výlet, trendy box na skútr nebo jako dokonalý plovoucí bar do bazénu, tam všude tyto roztomilé termoizolační boxy s vintage designem skvěle a s velkým úspěchem využijete.

Výrobcem fancy chladicích boxů je španělská firma Polisur 2000, společnost s ručením omezeným. Ta zahájila své aktivity již v roce 1984, dnes je se svými 250 oddanými profesionály moderní a dynamickou firmou s více než 30letými zkušenostmi, lídrem ve výrobě lisovaných plastových výrobků nejrůznějšího určení.  Aktuálně působí ve Španělsku a Portugalsku a v MIami v USA, exportuje do celého světa. Potten & Pannen-Staněk má tu čest  stát se exkluzivním dovozcem přenosných chladicích boxů Polarbox, roztomilých společníků pro léto.

Polarbox Classic chladicí přenosné boxy, růžovéPolarbox CLASSIC chladicí přenosné boxy, růžové

.... i do vodičky

Polarbox POP chladicí přenosné boxy, tyrkysovéPolarbox POP chladicí přenosné boxy, tyrkysové

Malé chladící přenosné boxy s vintage designem jsou vyráběny ze zdravotně naprosto nezávadného a k životnímu prostředí šetrného materiálu – pěnového polystyrénu EPS, velmi univerzálního a snadno tvarovatelného, s vysokou odolností proti strárnutí. Jedná se o lehounkou, tuhou plastovou pěnu, vyrobenou z pevných perliček polystyrénu, v němž v podstatě 98 % tvoří vzduch.

Finální vrstvu zvenku i zevnitř boxu pak tvoří probarvený polypropylen (PP). Pěnový polystyren je výborným tepelným izolátorem, vyniká mechanickou odolností,  schopností absorbovat nárazy a odolností vůči vlhkosti. K těmto vlastnostem je třeba ještě přičíst jako plus i lehkost, snadnou údržbu a zdravotní nezávadnost.

Polarbox POP chladicí přenosné boxy, modrý, žlutý, tyrkysovýPolarbox POP chladicí přenosné boxy, modrý, žlutý, tyrkysový

... a také do města

Polarbox Classic URBAN chladicí přenosné kabelky, perlová a matcha

Pro sezónu 2024 firma uvádí na trh chladicí boxy v podobě 6l kabelek, jejichž součástí jsou i 2 omyvatelné krabičky na jídlo. Malý chladicí box  je omyvatelný a představuje nejen stylový doplněk na piknik či výlet, ale také i komfortní možnost donášky doma uvařených jídel do práce nebo třeba na domácí oslavu.
Vyměnitelný popruh, stejně jako u 20 a 12litrových Polarboxů, usnadňuje přenášení a má 3 možnosti nastavení: přepásání boxu bránící nechtěnému otevření, do ruky, či přes rameno. Kožený popruh lze jednoduše nahradit samostatně prodejným látkovým popruhem v různých designech. 

Polarbox POP SUMMER chladicí přenosné kabelky v pastelových tónech

Tak vzhůru k novým trendům léta!

Tak vzhůru k novým trendům léta!