Polarbox   (5)

Informace pro kategorii Polarbox

Do sucha...

Polarbox chladící přenosné boxy, fialový, tyrkysovýPolarbox chladící přenosné boxy, fialový, tyrkysový

K vodě, na dovolenou, na piknik, jako stylový doplněk na výlet, trendy box na skútr nebo jako dokonalý plovoucí bar do bazénu, tam všude tyto roztomilé termoizolační "kabelky" s vintage designem skvěle a s velkým úspěchem využijete.

Výrobcem fancy chladicích boxů je španělská firma Polisur 2000, společnost s ručením omezeným. Ta zahájila své aktivity již v roce 1984, dnes je se svými 250 oddanými profesionály moderní a dynamickou firmou s více než 30letými zkušenostmi, lídrem ve výrobě lisovaných plastových výrobků nejrůznějšího určení.  Aktuálně působí ve Španělsku a Portugalsku a v MIami v USA, exportuje do celého světa. Potten & Pannen-Staněk má tu čest  stát se exkluzivním dovozcem přenosných chladicích boxů Polarbox, roztomilých společníků pro léto.

Polarbox chladící přenosné boxy, růžovéPolarbox chladící přenosné boxy, růžové

.... i do vodičky

Polarbox chladící přenosné boxy, tyrkysovéPolarbox chladící přenosné boxy, tyrkysové

Malé chladící přenosné boxy s vintage designem jsou vyráběny ze zdravotně naprosto nezávadného a k životnímu prostředí šetrného materiálu – pěnového polystyrénu EPS, velmi univerzálního a snadno tvarovatelného, s vysokou odolností proti strárnutí. Jedná se o lehounkou, tuhou plastovou pěnu, vyrobenou z pevných perliček polystyrénu, v němž v podstatě 98 % tvoří vzduch.

Finální vrstvu zvenku i zevnitř boxu pak tvoří probarvený polypropylen (PP). Pěnový polystyren je výborným tepelným izolátorem, vyniká mechanickou odolností,  schopností absorbovat nárazy a odolností vůči vlhkosti. K těmto vlastnostem je třeba ještě přičíst jako plus i lehkost, snadnou údržbu a zdravotní nezávadnost.

Polarbox chladící přenosné boxy, modrý, žlutý, tyrkysovýPolarbox chladící přenosné boxy, modrý, žlutý, tyrkysový

Tak vzhůru k novým trendům léta!

Tak vzhůru k novým trendům léta!