Tak vzhůru k trendům letošního léta!

17. srpna 2022
Tak vzhůru k trendům letošního léta!
Přenosná lehká chladnička Polarbox v přívětivém retro designu – prostě cool společník pro vydařené léto! Na dovolenou, k vodě, na piknik, jako trendy box na skútr či dokonalý plovoucí bar v bazénu... 
Tak vzhůru k trendům letošního léta!

Přenosné malé chladicí boxy v retro designu

Must have letošního léta, který jsme pro vás loni poprvé dovezli ze slunného Španělska.


Stylový doplněk pro každou příležitost

Polarboxy si na našem e-shopu nebo v kamenných prodejnách Potten & Pannen-Staněk můžete zakoupit ve 2 velikostech (objem 12 a 20 litrů) a celkem v 5 pastelových barvách (modrá, růžová, žlutá, tyrkysová a fialová), se stylovým, nastavitelným řemenem z pravé kůže (varianta Classic) nebo eko kůže (varianta POP). Jako osobitý doplněk lze dokoupit ještě barevný, široký látkový popruh pro pohodlnější zavěšení přes holá ramena.

Modrý Polarbox 12 l, doplněný látkovým páskem, který je v případě holých ramen na nošení příjemnější. Látkový popruh je prodáván samostatně.

Vzhůru na piknik, na výlet nebo k vodě

Díky tomu, že je Polarbox vyroben z pěnového polystyrénu bezpečně plave na vodě, je tedy i naprosto dokonalým doplňkem k bazénu, kde oba dva jeho díly poslouží jako plovoucí bar.

Osobně jsme vyzkoušeli, že i malý Polarbox (objem 12 litrů, prázdný váží 1000 g) bezpečně pojme 0,75 l lahev Prosecca, chladící sáček, k tomu 2-4 sklenky a něco malého k zakousnutí. Stejně tak dobře se do něj vejde např. 18 třetinkových plechovek. Do většího termo boxu (objem 20 litrů, hmotnost 1, 3 kg) pak pohodlně umístíte až 30 plechovek po 250 ml. Výrobce garantuje udržení teploty mezi 5-15 °C 24 hodin, v závislosti s nachlazením uložených nápojů a přítomnosti chladicích sáčků či ledu.

Polarbox od Potten & Pannen-Stanek jako stylový doplněk vašeho léta. Na výlet, do parku na piknik nebo k vodě.

Udržitelnost a zelená energie

♻ Malé chladící přenosné boxy s vintage designem jsou vyráběny za pomoci 100 % zelené energie, pocházející ze znovu obnovitelných zdrojů. Vyrábějí se ze zdravotně naprosto nezávadného a k životnímu prostředí šetrného materiálu – pěnového polystyrénu EPS, velmi univerzálního a snadno tvarovatelného, s vysokou odolností proti stárnutí. Jedná se o lehounkou, tuhou plastovou pěnu, vyrobenou z pevných perliček polystyrenu, v němž v podstatě 98 % tvoří vzduch. Finální vrstvu zvenku i zevnitř boxu pak tvoří probarvený polypropylen (PP). Pěnový polystyren je výborným tepelným izolátorem, vyniká mechanickou odolností, schopností absorbovat nárazy a odolností vůči vlhkosti. K těmto vlastnostem je třeba ještě přičíst jako plus i lehkost, zdravotní nezávadnost a snadnou hygienickou údržbu těchto přenosných plastových termo boxů se zaoblenými vintage tvary, kterým prostě neodoláte!

Polarbox od Potten & Pannen-Stanek jako stylový doplněk vašeho léta. V pastelových barvách, dva rozměry.

Polarbox – stálý společník pro vaše horké léto

Výrobcem fancy chladicích boxů je španělská firma Polisur 2000, společnost s ručením omezeným. Ta zahájila své aktivity již v roce 1984, dnes je se svými 250 oddanými profesionály moderní a dynamickou firmou s více než 30letými zkušenostmi, lídrem ve výrobě lisovaných plastových výrobků nejrůznějšího určení. Aktuálně působí ve Španělsku, Portugalsku a Miami v USA, exportuje do celého světa. Potten & Pannen-Staněk měl tu čest stát se od roku 2021 exkluzivním dovozcem přenosných chladicích boxů Polarbox, roztomilých společníků pro každé vydařené léto.

Polarbox od Potten & Pannen-Stanek jako stylový doplněk vašeho léta.
Polarbox od Potten & Pannen-Stanek jako stylový doplněk vašeho léta.
Polarbox od Potten & Pannen-Stanek jako stylový doplněk vašeho léta.

K vodě, na dovolenou, na piknik, jako stylový doplněk na výlet, trendy box na skútr nebo jako naprosto dokonalý plovoucí bar do bazénu, tam všude tyto roztomilé termoizolační "kabelky" s vintage designem skvěle a s velkým úspěchem využijete.Polarbox od Potten & Pannen-Stanek jako stylový doplněk vašeho léta.Polarbox, classic, chladící box, tyrkysová, fialová 

Související a doporučené produkty