Kusmi Tea   (91)

Informace pro kategorii Kusmi Tea

Kusmi Tea nejlepší čajové směsi již od roku 1867

Čajové ovocné směsy na ledový nebo horký nápoj Kusmi tea Aqua Rosa, Frutti, Summer, Exotica, MátaKusmi Tea ovocné čajové směsi na ledový nebo horký nápoj Aqua Rosa, Frutti, Summer, Exotica, Máta

Když v 1867 Pavel Michajlovič Kusmičov namíchal první čajovou směs s názvem Bouquet of Flowers, dozajista ani netušil, že si ji oblíbí samotný ruský car. Roku 1917 pak Kusmičovův syn Vladimir pod tlakem politických nepokojů přesunul výrobu do Francie.             A to se ukázalo jako skvělý nápad. Značka Kusmi Tea se ve Francii zabydlela a odtud pak mohla expandovat do celého světa.

Novodobou historie Kusmi Tea píší bratři Orebiové a jejich rodinná společnost Groupe Orientis. Koupili firmu, revitalizovali ji a obnovili mezinárodní proslulost tradiční značky. Její butiky dnes najdete na nejprestižnějších obchodních adresách, včetně pařížské Champs Elysées.

Sypaný bylinný čaj v plechovce Kusmi Tea Lovely Morning BIOKusmi Tea sypaný bylinný čaj v plechovce Lovely Morning BIO

Design a nejvyšší kvalita

Kusmi Tea je vpravdě superprémiovou značkou a dodnes odkazuje na bohatou tradici. Čajové obaly zdobí barokní motiv pohledu na Petrohrad se siluetou chrámu svatého Izáka. Každý druh čaje má svou vlastní barvu a paleta kovových dóz v prodejnách Kusmi Tea spoluvytváří jedinečnou a snadno rozpoznatelnou identitu značky.

Mistroství rodiny Kusmičov stále oživují exkluzivní směsi, dosud vyráběné podle přísně utajovaných původních receptur. Vedle nich Kusmi Tea nabízí více než sedmdesát variant černých, zelených čajů a čajových směsí té nejvyšší kvality. Kusmi Tea používá výhradně čajové lístky z prémiových sběrů.

Detoxikační čajové směsy v plechovce Kusmi Tea Detox, Detox Blue, BB DetoxKusmi Tea sypané detoxikační čajové směsi v plechovce Detox, Blue Detox, BB Detox

Sedmdesát druhů ve čtyřech kategoriích

Exkluzivní kategorii tvoří legendární ruské směsi – aromatizované černé čaje, ochucené citrusy a kořením. Klasické černé čaje ve druhé skupině jsou silné čaje buď jednodruhové nebo míchané (ranní). K čaji "o páté" se nejvíce hodí černé čaje podtržené jemnými výtažky vanilky či čokolády. 

Třetí kategorii zastupují klasické zelené čaje buď čisté nebo aromatizované extrakty květin či ovoce. Jsou ideální k celodenní konzumaci. Unikátní směsi bylin a ingrediencí s prokázanými pozitivními účinky pak od roku 2007 tvoří poslední skupinu – wellnes.

Sypaný zelený čaj v plechovce Kusmi Tea Green Ginger Lemon BIOKusmi Tea sypaný zelený čaj v plechovce Green Ginger Lemon BIO

Proč si vybrat Kusmi Tea?

  • 70 variant čajů
  • výroba z top surovin - celé čajové lístky
  • přísně utajované původní receptury
  • oblíbený nápoj ruské carské rodiny od roku 1880
  • 2 butiky Kusmi Tea v Praze jako první ve Střední Evropě

Porcovaný bílý čaj Kusmi Tea Anastasia BIOKusmi Tea porcovaný bílý čaj Anastasia BIO

Pět čajových kategorií:

  • Ruské směsi - černé čaje aromatizované a ochucené citrusy a kořením
  • klasické černé čaje - s výtažky vanilky nebo čokolády
  • zelené čaje - aromatizované extrakty květin nebo ovoce
  • wellness čaje - s prokázanými pozitivními účinky
  • bylinné organické směsi a rooibos