Jars   (39)

Informace pro kategorii Jars

Kompletně přírodní luxus s francouzským šarmem

Seznamte se  s tím nejlepším, vyrobeným s láskou a vášní v malé dílně na jihu Francie, v městečku Drôme v Provence, přesně tam, kde ji již v roce 1857 založil Peierre Jars.
Pod značkou Jars si představte rodinnou keramickou manufakturu s 80 na výsost zručnými mistry svého řemesla, díky kterým vznikají skutečně originální, 100% přírodní a stále pouze ručně vyráběné kousky z glazované kameniny. 


S využitím znalostí předků značka Jars dnes představuje ryze současné, ucelené koncepty pro stolování, v moderních tmavých či pastelových odstínech nebo teplých, zářivých barvách, vždy však naprosto neotřelých a nečekaných tvarů, které vás nutně chytí za srdce. Všechny nesou punc 100% ruční práce, proto je každý kousek malým uměleckým dílem, autorským originálem.

Žluté, zelené, červené, modré, šedé nádobí Jars z glazavané kameniny - talíře, misky, hrnkyNádobí Jars z glazované kameniny - talíře, misky, hrnky, omáčník, více barev a tvarů

Všechny kolekce jsou vzájemně dobře kombinovatelné, i když každá si nese svůj vlastní, specifický charakter. Je jen na vás a vaší fantazii, jak si nakombinujete nepravidelné a rovné liniie, lesklé a matné glazury, různé barvy a tvary, starosvětsky poetické a jednoznačně moderní...Koncept  mix & match & play nejlépe vystihuje současnou filozofii firmy.


Firma Jars je nositelem značky EVP, kterou se ve Francii může pyšnit pouze 1400 firem. Tato značka " živého dědictví" je udělována  francouzskou vládou malým a středním podnikům, řemeslným či průmyslovým, s vynikajícím know-how, založeném na dokonalém zvládnutí tradičních či vzácných technik. 

Pro firmu Jars je důležité spolupracovat s kvalitními partnery, kteří respektují jejich filozofii a mluví stejným jazykem. Potten & Pannen-Staněk se může pochlubit tím, že se stal v roce 2021 exkluzivním dovozcem této značky do České republiky i na Slovensko.

Kolekce produktů Jars z glazované kameniny, talíře, hrnky, vázy, misky, dózy, vice barevKolekce produktů Jars z glazované kameniny, talíře, hrnky, vázy, misky, dózy, vice barev