Předchozí produkt Villeroy & Boch Easter Accessoires ubrousky s květinami, 33 x 33 cm Následující produkt Emile Henry Specialities Bochníková forma na chleba, 39,5 x 16 x 15 cm

Informace o produktu

Rychlovarná konvice Smeg 50´s Retro Style, s možností nastavení teploty, krémová

Konvice o objemu 1,7 l (7 šálků) díky čistému a jemnému retro designu v hravém stylu 50. let, spojenémunejmodernější technologií současnosti, vám zpříjemní každou chvilku, co s ní strávíte. Udělá výjimečným každý moment, kdy ji použijete, od snídaně po odpolední čaj, přes rychlou svačinku po klidný večerní relax. Vodu pro váš oblíbený nápoj vám uvaří rychle, efektivně a precizně, tak jak ji pro svůj nápoj právě potřebujete. Zkrátka jako SMEG.

12 plus pro rychlovarnou konvici Smeg 50´s Retro Style s regulací teploty

 • Soft otvírání víka na dotek
 • Ochrana proti chodu na prázdno – automatické vypnutí při absenci vody
 • Plnohodnotná základna 360°– je jedno jak konvici zpět do doku postavíte
 • Chromovaná rukojeť, která za žádných okolností nepálí
 • Viditelný indikátor vody  l /šálky
 • Možnost nastavení teploty ohřívané vody od 50 do 100 °C
 • Led indikátor právě dosažené teploty
 • Keep warm – funkce udržení dosažené teploty po dobu 20 minut
 • Automatické vypnutí při dosažení požadované teploty
 • Vyjímatelný filtr vodního kamene
 • Protiskluzová ochrana základny
 • Skryté topné tělísko

 

 

Nezaměnitelný dotek SMEG – potěší oko, pohladí duši

 • Design a styl – exploze barev v kuchyni
 • Pocta 50. létům – popová kultura v zaoblené a kompaktní formě
 • Kultovní objekt – roztančí každou kuchyni
   

Rychlovarné konvice Smeg 50´s Retro Style s regulací teploty jsou k dispozici v 8 barvách: v pastelově růžové, modré, zelené a krémové, v bílé, černé a červené a dále v provedení chrom.

SMEG– jedinečnost tkví v detailu

Small but with a strong personality – sice malé, ale velmi osobité. Tak by se stručně daly charakterizovat malé domácí spotřebiče, jedoucí na retro vlně 50. let. Jejich kompaktní vzhled, promyšlený do posledního šroubku, upoutá na první pohled všechny ctitele kvalitního designu. Změní atmosféru každé místnosti, do které je umístíte, na hravě barevnou, plnou oblých linií, čistých, leč smyslných křivek a hřejivých vzpomínek. Tyto oblé kompaktní přístroje jsou určeny nejen pro všechny, kteří jako šéfkuchař kralují své kuchyni, ale i pro ty, co chtějí třeba jen občas použít opravdu krásné a přitom vysoce funkční zařízení s excelentním výkonem po všech stránkách.

Vítejte ve světě SMEG

Generacemi prověřené know how, kreativita, styl, vášeň pro design a hrdost na vlastní zemi jsou základními stavebními kameny, na kterých stojí filozofie firmy SMEG. Jen tak se mohlo stát, že původně malý lokální podnik, po více než 70 letech poctivé práce, je dnes úspěšnou mezinárodní firmou s dceřinými společnostmi a zajištěnou distribucí na všech 5 kontinentech. Management pochází stále ze stejné rodiny, jejíž představitel v poválečných letech minulého století zahájil podnikání v oboru metalurgie a smaltování v městečku Guastalla v provinciii Emilia. Ostatně název firmy na tuto skutečnost odkazuje, je totiž akronymem slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla.  Více než 70 let spotřebiče Smeg okouzlují spotřebitele po celém světě svým střízlivě elegantním stylem, důrazem na moderní inovativní technologie a v neposlední řadě designem s propracovaným detailem, který je výsledkem spolupráce se světoznámými architekty a designery.

Módní elektro ikona

V roce 2012 se SMEG rozhodl etablovat i na trhu malých domácích spotřebičů. Společnost tedy oslovila dvojici z milánského studia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledek na sebe dal 2 roky čekat, ale stál za to. Kolekce malých domácích spotřebičů od doby svého uvedení na trh v roce 2014 sbírá jednu cenu za druhou. Tvarově vycházejí z roztomilého vintage designu 50. let, podobně jako veleúspěšné ledničky, ale přitom mají svůj vlastní, hravě elegantní styl. V roce 2017 na úspěšnou retro řadu navázala i barvami hýřící kolekce Sicily is my love, na jejímž barevném provedení se podepsalo excelentní návrhářské duo Dolce & Gabbana.

Technické specifikace:

příkon: 2400 W

objem: 1,7 l

napětí: 220-240 V

frekvence: 50/60 Hz

hmotnost: 1,8 kg 

tělo: práškovaná nerez ocel

základna: pochromovaný plast

rukojeť: pochromovaný plast

hubička a spínací páčka: nerez ocel

rozměry v x d x š: 275 x 226 x 171 mm

délka přívodního kabelu: 1 m

 

Pro pohodová snídaňová rána si ve stejné barvě jako konvici můžete v Potten & Pannen-Staněk pořídit ještě Smeg odšťavňovač – lis na citrusy, toustovač na 2 nebo 4 plátky a kávovar.

Soubory ke stažení

Název souboru Popis Velikost
Rychlovarná konvice s nastavitelnou teplotou Smeg 50´s Retro Style uživatelská příručka PDF dokument 1.8 MB

Podobné produkty Rychlovarná konvice Smeg 50´s Retro Style, s regulací teploty, krémová

Články o produktu

Retro

Retro

Tip na vánoční dárek: Cestování časem

SMEG = špičková technologie a styl

SMEG = špičková technologie a styl

Seznamte se blíže s DNA firmy Smeg. Datum uvedení ikonických malých domácích spotřebičů do prodejen Potten & Pannen-Staněk se nezadržitelně blíží.