Grilujte, ať jste kdekoli!

Grilujte, ať jste kdekoli!
Představujeme kvalitní přenosné grily, které můžete vzít sebou na cesty, do parku nebo si udělat příjemnou letní večeři na svém balkoně

Go-Anywhere. Pomocník na cesty

Dávno neplatí, že radosti pravého barbecue si mohou vychutnat jen lidé se zahradou. Pokud máte přenosný gril, barbecue party si uděláte tam, kde potřebujete. S takovou novinkou přišla legendární americká značka Weber. Nový gril Go-Anywhere díky svým kompaktním rozměrům snadno přenesete, a tak si můžete své oblíbené steaky, klobásky či grilovanou zeleninu dopřát třeba i na rodinném výletě či někde na dece v parku.
Tento gril na dřevěné uhlí s grilovací plochou 41 x 25 cm a pochromovaným grilovacím roštem zkrátka oceníte, ať už jedete stanovat, kempovat nebo si prostě chcete jen vychutnat grilování v přírodě.

/data/files/VK_blog/Weber%20AnyWhere/aw1.jpg?0.7380240635778568

Grilování v parku je čím dál tím oblíbenější

Grilování v parku a obecně na veřejných místech má silnou tradici v mnoha zemích. Například v Austrálii nebo u našich sousedů v Německu je grilování velmi rozšířenou zábavou a grily patří mezi standardní vybavení kempů, pláží a městských parků, kde jsou k dispozici zdarma k použití.
Trend piknikového venkovního grilování se pomalu dostává i do České republiky a již nyní je i ve větších městech celá řada míst, která letním grilovačkám s přáteli vyloženě přejí.
Sestavte si třeba mapu míst, která chcete v letošní grilovací sezóně navštívit a spojte pak výlet i s něčím dobrým k snědku. 

/data/files/VK_blog/Weber%20AnyWhere/aw3.jpg?0.973115969633038

Všude dobře, doma nejlíp

Pokud se přeci jen nejlépe cítíte doma a teplé letní večery rádi trávíte na svém balkóně, vězte, že i zde si můžete vytvořit prvotřídní grilovací oázu.
Pro balkonové grilování představuje nejlepší alternativu gril elektrický, který nebude obtěžovat sousedy kouřem ze spalujícího se uhlí a nemusíte ani řešit, jestli je na daném místě povolené použití otevřeného ohně. S elektrickými grily zkrátka můžete grilovat kdykoli a kdekoli.
Ať už se tedy rozhodnete pro přímé grilování vhodné na steaky, zeleninu či špízy, nebo nepřímé grilování s poklopem, které se spíše používá jako náhrada pečení v troubě, pamatujte, že se nemusíte nechat limitovat prostorem a i pokud nemáte svou vlastní zahradu, můžete si užít radosti pořádného grilování.
Související témata: Grily Weber

Mohlo by vás o grilování zajímat

Mohlo by vás o grilování zajímat

Související a doporučené produkty