Filtry Brita, řešení pro každou vodu. Nevíte, pro který filtr se rozhodnout?

Filtry Brita, řešení pro každou vodu. Nevíte, pro který filtr se rozhodnout?
Možná patříte mezi šťastlivce, kterým teče z kohoutku voda nejen chutná a svěží, ale také taková, která nezanáší přístroje nechutným vodním kamenem. Potom opravdu žádné vodní filtry opravdu nepotřebujete. Pro ostatní jsou tu filtry Brita!

Expert na tvrdou vodu

Má-li vaše voda příjemnou chuť, ale je příliš tvrdá, takže zanáší vaše přístroje vodním kamenem je poměrně jednoduchým řešením pořídit si vodní filtry Brita Hard Water Expert, které jsou až o 50 % účinnější při boji s vodním kamenem (v porovnání s filtrem Brita Maxtra+ Pure Performance). Tyto filtry obsahují větší množství pryskyřice, a proto jsou účinnější při změkčování vody, tedy výrazné redukci vodního kamene a odfiltrování těžkých kovů.

Svěží a chutnější

U nás máme to štěstí, že ze všech kohoutků v zemi teče pitná, zdravotně nezávadná voda. Ovšem s její chutí a vůní to není na všech místech stejné a někdy se stane, že voda voní a chutná tak trochu po bazénu anebo má jinou divnou příchuť... Řešením jsou vodní filtry Brita Pure Performance. Tyto vylepšené filtry jsou optimální pro lokality s měkkou a středně tvrdou vodou, mají nové složení, které ještě účinněji vylepšuje chuť pitné vody a zbavuje ji zápachu. Inovované vodní filtry obsahují větší množství aktivního uhlí, a proto jsou účinnější při odfiltrování chlóru, herbicidů, pesticidů a zbytků léčiv než filtry Brita Hard Water Expert.

Související a doporučené produkty