Předchozí produkt Jídelní sada Rosenthal Mesh, 18 ks, bílá Následující produkt Zwilling Twin Classic nerezová soté pánev s poklicí 24 cm

Informace o produktu

KitchenAid balíček příslušenství - mlýnek na maso + lis na ovoce

Volitelné příslušenství KitchenAid Artisan, připojované přes zdířku, je kompatibilní se všemi typy robotů KitchenAid.

připojení k robotu:

KA Food Processor - připojení k čelní pohonné jednotce

Připojuje se k pohonné jednotce přes víceúčelový otvor umístěný na čele robotu. Příslušenství Je kompatibilní se všemi roboty KitchenAid.

KitchenAid balíček příslušenství - mlýnek na maso + lis na ovoce

Výhodný balíček nejžádanějšího příslušenství KitchenAid. 

Balení obsahuje:

  • Masový mlýnek KitchenAid

Pro sekání a mletí masa, ryb, zeleniny, strouhanky, tvrdého ovoce i sýrů. S oboustranným samoostřicím ocelovým nožem, jemným a hrubým kotoučem a pěchovačem.

  • Lis/drtič na ovoce a zeleninu KitchenAid

Nástavec masového mlýnku na pasírování měkkého ovoce a vařené zeleniny při přípravě dření, džemů, dětských přesnídávek, koktejlů, nápojů, omáček, rosolů, apod. Zpracovávané suroviny dokonale propasíruje a odstraní nechtěná zrnka, semínka a slupky.

Popusťte uzdu své fantazii

Široký sortiment volitelného příslušenství promění KitchenAid Artisan robot v nejuniverzálnější kuchyňský přístroj vůbec. I ten nejnáročnější šéfkuchař jen stěží nalezne recept, v jehož přípravě by mu Artisan robot nebyl platným pomocníkem, ať už se bude jednat o „rodinný“ recept nebo pokrm vysoké kulinařiny. Nebojte se experimentovat a následně si vychutnejte komplimenty, které zaručeně sklidíte za vynikající výsledky!

 

Podobné produkty KitchenAid balíček příslušenství - mlýnek na maso + lis na ovoce

Články o produktu