Předchozí produkt Emile Henry ramequin set 2 ks Následující produkt Villeroy & Boch For Me kávový šálek, 0,23 l

Informace o produktu

Rosenthal Hutschenreuther 
Nora Spring Vibes hrnek na čaj nebo cappuccino, 250 ml

Šálek je vyroben z jemného porcelánu, zdobeného detailní ilustrací kvítí, které můžete najít na jarní louce. Celkovou kompozici doplňují poletující motýli. Svým objemem i tvarem  je vhodný jak na cappuccino, tak i na čaj. Šálek krásně ladí s bělostným podšálkem o průměru 16 cm, s vyobrazením modrého motýla. Tento poměrně velký talířek lze zkombinovat téměř se všemi hrnky nebo šálky nové jarní kolekce porcelánky Hutschenreuther, spadající do portfolia Rosenthal. Výjimkou je espresso šálek, pro který je určen podšálek o průměru 11,5 cmse žlutým motýlem. 
Vyzkoušejte různé kombinace a sestavte si svou originální rozkvetlou louku na vlastním stole!I když se v této kolekci vysloveně nevyskytují velikonoční motivy, může být vaší inspirací pro dokonale prostřený stůl o Velikonocích 2020.

  • porcelán
  • díky speciální malbě pod glazuru vhodný do myčky nádobí
  • vhodný do mikrovlnné trouby
  • objem: 250 ml

Kolekce Nora Spring Vibes = Zpátky do přírody!

Po celé jaro kvetoucí luční květiny jsou namíchány tak, že vždy obsáhnou celou barevnou škálu, takže na espresso šálku se modré zvonky harmonicky snoubí s fialovým jetelem a žlutým pryskyřníkem, zatímco třeba na misce si můžete prohlédnout dokonalou kombinaci modrých pomněnek a zvonků s červenofialovým jetelem a modrofialovou chrpou. Na porcelánu mléčně bílé barvy je luční kvítí velmi precizně vymalováno, květiny připomínají akvarelový obraz či vyobrazení v moderním herbáři. S novým dekorem jarní kolekce Nora Spring Vibes v podání firmy Hutschenreuther jdete zkrátka procházkou po právě kvetoucí louce, plné květů, bzučících čmeláků a létajících motýlů. I jedním hrnkem nebo šálkem jarní novinky roku 2020 Nora Spring Vibes si tak domů přivoláte jaro a s ním i pohodu a  snad i dobrou náladu.

Rosenthal = Synonymum kvality, snoubící se s elegancí

Německá značka Rosenthal představuje inovaci, design, kvalitu a sofistikované řemeslné zpracování perfektního porcelánu už od roku 1879. Stejně jako před lety i dnes Rosenthal vyvíjí svoje produkty jak pro náročné koncové zákazníky, tak i pro profesionální klientelu z restauračního a hotelového provozu. Všechny výrobky porcelánek Rosenthal vynikají výjimečnou formou, funkcí, kvalitou i zpracováním a představují synonymum prestižního „vyrobené v Německu“. Díky za design pravidelně oceňovaným výrobkům, trendy life-style kolekcím i  nadčasově elegantní klasice značka Rosenthal nestále zvyšuje laťku v oblasti nároků na originalitu, osobitost a individualitu v oblasti stolování a bytového designu.

Doporučujeme dokoupit

Novinka
 Podšálek Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 16 cm Rosenthal
279,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Podobné produkty Hrnek na čaj/cappuccino Rosenthal Nora Spring Vibes, 0,25 l

Novinka
Jídelní talíř Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 27 cm Rosenthal
550,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Novinka
Hrnek s uchem Rosenthal Nora Spring Vibes, 0,4 l Rosenthal
415,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Novinka
 Podšálek Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 16 cm Rosenthal
279,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Novinka
Talíř Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 22 cm Rosenthal
415,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Články o produktu