Předchozí produkt Villeroy & Boch French Garden dezertní talíř, 21 cm Následující produkt Ballarini Ferrara Nepřilnavá pánev

Informace o produktu

Brita výhodný set filtrační konvice Marella se 2 filtry Maxtra+ a termolahví

Zvýhodněný set obsahuje filtrační konvici Brita Marella Cool v bílé barvě, 2 vodní filtry Brita Maxtra+ Pure Performance a termolahev o objemu 0,5 l, abyste měli svěží vodu vždy po ruce i na cestách

Výhodný set obsahuje: 

 • Termolahev z dvoustěnné nerezové oceli, 0,5 l
 • Filtrační konvici Brita Marella Cool v bílé barvě
 • Filtry na vodu Brita Maxtra+ Pure Performance, 2 ks

 

Termolahev z dvoustěnné nerezové oceli, 0,5 l

Praktická termolahev o objemu 0,5 litru s dokonale těsnícím šroubovacím uzávěrem má rozšířené hrdlo pro pohodlnější pití. Je vyrobená z dvoustěnné nerezové oceli 18/8 s vakuem mezi plášti pro ještě lepší termoizolační vlastnosti, takže udrží nápoje vychlazené až 24 hodin, nebo teplé až 12 hodin. Perfektní společník, když chcete mít svěží vodu, teplou kávu, čaj, oblíbený džus či fresh vždy po ruce, i když se vydáte na cesty.

 • Nerezová ocel 18/8, víčko z polypropylenu, silikonové těsnění
 • Objem 0,5 l
 • Výška 26 cm, průměr 7 cm
 • Hmotnost 350 g
 • Dvouplášťová konstrukce s vakuem mezi plášti
 • Termoizolační vlastnosti: až 24 hodin studené, až 12 hodin teplé

Filtrační konvice Brita Marella Coll, bílá

Moderní a stylová konvice v bílé barvě na filtrování vody, využívá filtr Brita Maxtra+ (Pure Performance či Hard Water Expert). Konvici můžete mít připravenou na stole, nebo ji umístit do dveří ledničky. Celkový objem konvice je 2,4 l a objem přefiltrované vody je 1,4 l (objem spodní části konvice). Celý objem horní části konvice (1 l) se přefiltruje během 5 minut.

Konturované ergonomické držadlo dobře padne do ruky a usnadňuje manipulaci i s plnou konvicí. Díky odklopnému víčku, můžete konvici plnit pohodlně jednou rukou. Digitální ukazatel Brita Memo za vás ohlídá datum optimální výměny filtru.

 • Brita Memo - digitální ukazatel, který za vás pohlídá datum výměny filtru
 • Praktické plnění jednou rukou s odklopným víčkem
 • Jedinečný systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky
 • Celkový objem 2,4 l
 • Objem přefiltrované vody 1,4 l (= spodní část konvice)
 • Ideální do dveří ledničky
 • Lze mýt v myčce nádobí (s výjimkou víčka)
 • Konvice je vyrobená z odolného plastu

Vodní filtry BRITA Maxtra+ Pure Performance 2 ks

Dva vodní filtry Brita Maxtra+ Pure Performance s nejpokročilejší technologií pro filtrování vody od německého výrobce s více než 50letou tradicí a zkušenostmi.

Čistší, chutnější a svěží voda až na 8 týdnů

Jeden filtr je určený na přefiltrování 100 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve. Se 2 filtry tak budete mít čistou, chutnou a svěží čerstvě přefiltrovanou vodu až na 8 týdnů nebo až na 200 litrů vody.

Filtr využívá prověřenou technologii filtrů Brita Maxtra+ s inovovaným složením, které ještě účinněji vylepšuje chuť pitné vody a zbavuje ji zápachu. Filtr obsahuje větší množství aktivního uhlí, a proto je účinnější při odfiltrování chlóru, herbicidů, pesticidů a zbytků léčiv.

 • Optimální filtr pro lokality s měkkou a středně tvrdou vodou.

Brita MicroFlow technologie

Technologie MicroFlow zajistí opravdu skvělou chuť vody. Díky filtrování pitné vody pomocí filtračních patron Brita Maxtra+ Pure Performance získáte čistší, průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, umožňuje plné rozvinutí aroma a chuti vaší kávy a čaje, je rovněž ideální pro zdravé vaření. Vaše spotřebiče chrání před usazováním vodního kamene a tím prodlužují jejich životnost (rychlovarné konvice, kávovary).

Ryze přírodní technologie

Filtrační technologie filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance je založena na ryze přírodní technologii. Korpus filtru je vyroben z recyklovatelného plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů.

Jak funguje filtrování vody s filtry Brita Maxtra+ Pure Performance ?

Nefiltrovaná pitná voda vtéká přes vstupní otvor dovnitř filtru. Jemné síto zachytí hrubé částice - organické nečistoty. Následně přichází voda do styku se samotnou filtrační směsí, která obsahuje primárně 2 složky. Pryskyřice, která coby iontoměnič redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a absorbuje těžké kovy (olovo, měď). Aktivní uhlí - při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody - především chlóru, pesticidů a herbicidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí (Micro Carbon Pearls). Extra jemná mřížka na spodní straně filtru zabraňuje případnému uvolnění drobných částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.

Lepší chuť vody

Přemění běžnou kohoutkovou vodu ve skvěle chutnající, čerstvě přefiltrovanou vodu.

Plná chuť čaje

Uvolněte plnou chuť a aroma čaje i kávy.

Zdravé vaření

Čistší voda je ideální i pro zdravé vaření.

Ochrání spotřebiče

Prodlouží životnost elektrospotřebičů tím, že redukuje usazování vodního kamene.

Finanční úspora

V porovnání s nákupem balené vody je filtrovaná voda výrazně levnější.

Pohodlí

Konec nošení těžkých balených vod.

Ekologie

Ekologicky šetrná a ekonomicky výhodná alternativa balené vody v plastových lahvích.

Made in Germany

Na německou kvalitu se můžete spolehnout.

 

Podobné produkty Brita výhodný set filtrační konvice Marella se 2 filtry Maxtra+ a termolahví

Články o produktu

Kvalita vody nezávisí jen na normách

Kvalita vody nezávisí jen na normách

Hned na začátek máme dobrou zprávu – kvalita pitné vody v ČR je velmi vysoká. Ani dodržení nejnovějších a nejpřísnějších norem ale nezaručuje, že v ní nebudou vůbec žádné...