Zwilling Beauty

Informace pro kategorii Zwilling Beauty

Manikúry Zwilling Beauty

Zwilling Classic Inox 5-ti a 3 dílná manikúra v pouzdře, černá kůže a Zwilling Twin Spa 5-ti dílná manikúra se dřevo/kov        Zwilling Classic Inox 5-ti a 3 dílná manikúra v pouzdře, černá                          kůže a Zwilling Twin Spa 5-ti dílná manikúra se stojánkem                                                                              dřevo/kov

Nejen potraviny, ale ruce hospodyněk a kuchařů si zaslouží dokonalou péči. Firma Zwilling J.A.Henckels se rozhodla využít svých nožířských zkušeností a přetavit je do nástrojů o něco menších, po nichž však vyžadujeme stejnou dokonalost.

Nejkvalitnější ocel, do detailu propracovaný dokonale funkční design, čisté linie, perfektní lícování protilehlých částí nástrojů, precizní zpracování, nejvyšší a nejodolnější ostrost nůžek i kleštiček, bezpečně oblé hrany u čistících nástrojů, nejnovější brusné povrchy pilníků - to vše zaručuje, snadnou až zejména bezpečnou péči o vaše tělo.

Zwilling Twinox Spa 5-ti dílná manikúra se stojánkem, bílý porcelán

Krásné manikúrní nástroje na celý život

Classic Inox

Rafinované nástroje Classic Inox proslulého solingenského výrobce nožů značky Zwilling jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Estetický design leštěné nerezové oceli v kombinaci s excelentním dílenským zpracováním z nich dělají dlouholeté společníky pro každodenní péči o tělo.

TWINOX

Série manikúrních nástrojů TWINOX ze speciální oceli vyráběné dle požadavků ZWILLING J. A. Henckels byla pojmenována ze sloučenin dvou slov, TWIN + INOX. TWIN značí výjimečné řemeslné zpracování typické pro značku ZWILLING, INOX pak nejkvalitnější nerezovou ocel. 

Dokonalá práce solingenských nožířů zaručuje vysokou funkčnost a dlouhou životnost, i při použití ve vlhkém prostředí. Jednotlivé nástroje mají matnou úpravu příjemnou na dotek a jsou odolné vůči korozi, díky čemuž vám budou sloužit dlouhá léta.

Tyrkysová sada na úpravu obočí v koženeém pouzdře Zwilling TwinoxZwilling Twinox sada na úpravu obočí v koženeém pouzdře, tyrkysová

Nezapomínáme ani na ty nejmnší

Stříhání nehtů na nezbedných dětských ručkách či nožkách není pro rodiče snadnou záležitostí. Dětské nůžky Twinox z nerezové oceli však byly designovány speciálně pro tento účel. 

Dostatečně velké rukojeti nůžek jsou pohodlné pro uchopení a snadnou a přesnou manipulaci, ostří nůžek je velice ostré avšak zakulacené, aby nemohlo dojít k poranění v případě neočekávaného pohybu malých ratolestí. 

Špička nůžek je navíc oproti nůžkám na nehty pro dospělé značně zúžená, aby se co nejlépe přizpůsobila velikosti prstů a usnadnila tak stříhání nehtů na maximum.

Zwilling Twinox 3 dílná dětská manikúra ,,Slon,, pro batolata, nůžky s kulatou špičkou, kartáček, pinzetaZwilling Twinox 3 dílná dětská manikúra ,,Slon,, pro batolata, nůžky s kulatou špičkou, kartáček, špičatá pinzeta

Zwilling Twinox Gold souprava na úpravu obočí, nůžky, pinzety, kleštičky na řasyZwilling & QVS souprava na úpravu obočí, nůžky, pinzety, kleštičky na řasy

Proč Právě Zwilling J.A. Henckels?

  • prvotřídní německá kvalita
  • více než 280 let tradice
  • dokonalé funkční vlastnosti
  • špičkový užitný design
  • mimořádná záruka
  • výkonné manikúrní nástroje s leštěným povrchem
  • vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli odolné vůči korozi
  • tvarově stabilní a především pohodlné na použití
  • lze dlouhodobě používat ve vlhkém prostředí

Zwilling & QVS špičaté nůžky, kleštičky na nehty, pilník a pinzetka na obočíZwilling & QVS špičaté nůžky, kleštičky na nehty, pilník a pinzetka na obočí