Informace pro kategorii Zwilling Beauty

Manikúry Zwilling Beauty

Nejen potraviny, ale ruce hospodyněk a kuchařů si zaslouží dokonalou péči. Firma Zwilling J.A.Henckels se rozhodla využít svých nožířských zkušeností a přetavit je do nástrojů o něco menších, po nichž však vyžadujeme stejnou dokonalost. Nejkvalitnější ocel, do detailu propracovaný dokonale funkční design, čisté linie, perfektní lícování protilehlých částí nástrojů, precizní zpracování, nejvyšší a nejodolnější ostrost nůžek i kleštiček, bezpečně oblé hrany u čistících nástrojů, nejnovější brusné povrchy pilníků - to vše zaručuje, snadnou až zejména bezpečnou péči o vaše tělo.

Krásné manikúrní nástroje na celý život

Classic Inox

Rafinované nástroje Classic Inox proslulého solingenského výrobce nožů značky Zwilling jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Estetický design leštěné nerezové oceli v kombinaci s excelentním dílenským zpracováním z nich dělají dlouholeté společníky pro každodenní péči o tělo.

TWINOX

Série manikúrních nástrojů TWINOX ze speciální oceli vyráběné dle požadavků ZWILLING J. A. Henckels byla pojmenována ze sloučenin dvou slov, TWIN + INOX. TWIN značí výjimečné řemeslné zpracování typické pro značku ZWILLING, INOX pak nejkvalitnější nerezovou ocel. Dokonalá práce solingenských nožířů zaručuje vysokou funkčnost a dlouhou životnost, i při použití ve vlhkém prostředí. Jednotlivé nástroje mají matnou úpravu příjemnou na dotek a jsou odolné vůči korozi, díky čemuž vám budou sloužit dlouhá léta.

Nezapomínáme ani na ty nejmnší

Stříhání nehtů na nezbedných dětských ručkách či nožkách není pro rodiče snadnou záležitostí. Dětské nůžky Twinox z nerezové oceli však byly designovány speciálně pro tento účel. Dostatečně velké rukojeti nůžek jsou pohodlné pro uchopení a snadnou a přesnou manipulaci, ostří nůžek je velice ostré avšak zakulacené, aby nemohlo dojít k poranění v případě neočekávaného pohybu malých ratolestí. Špička nůžek je navíc oproti nůžkám na nehty pro dospělé značně zúžená, aby se co nejlépe přizpůsobila velikosti prstů a usnadnila tak stříhání nehtů na maximum.

Proč Právě Zwilling J.A. Henckels?

  • prvotřídní německá kvalita
  • více než 280 let tradice
  • dokonalé funkční vlastnosti
  • špičkový užitný design
  • mimořádná záruka
  • výkonné manikúrní nástroje s leštěným povrchem
  • vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli odolné vůči korozi
  • tvarově stabilní a především pohodlné na použití
  • lze dlouhodobě používat ve vlhkém prostředí