Zwilling   (515)

Informace pro kategorii Zwilling

Německá kvalita a precizní zpracování

Zwilling Intercontinental nůž kuchařský limitovaná edice k 290 letému výročí, dřevo BocoteZwilling Intercontinental nůž kuchařský limitovaná edice k 290 letému výročí, dřevo Bocote ( Palisandr )

Německé město Solingen je už bezmála třista let synonymem prémiového nožířství, které nese jméno Zwilling J.A.Henckels. 

Kované nože ze speciální oceli, jejíž složení je přísně chráněným průmyslovým tajemstvím, zaručuje dokonalé vyvážení tvrdosti (čím tvrdší, tím je nůž ostřejší, ale současně náročnější na údržbu – snáze se tupí), pružnosti (příliš tvrdý nůž je náchylnější k mechanickému poškození, s příliš pružným se hůře krájí) a samozřejmě odolnosti vůči korozi. 

Přidejte k tomu speciální technologie kování z jednoho kusu oceli Sigmaforge® a tvrzení oceli mrazem Firodur® a dostanete nože, které zůstanou dlouho ostré, netupí se, nelámou a výborně odolávají korozi. Ergonomická střenka je z odolných syntetických materiálů a její tvar zaručuje pohodlné a hlavně bezpečné krájení.

Široký výběr produktových řad

Zwilling Four Star sada kuchyňských nožůZwilling Four Star sada kuchyňských nožů

Zwilling J.A.Henckels nabízí několik produktových řad, mezi nimiž můžete vybrat podle designu, tvaru čepeli nebo prostě podle toho, jak vám padanou do ruky. Nebo byste raději měli ve své kuchyni nožířský klenot? Sáhněte po řadě „Twin 1731“ z té nejodolnější oceli, která díky svým vlastnostem mimo jiné slouží v ložiscích raketoplánů.

Od nožů je jen krůček k obracečkám, škrabkám, metlám, lisům na česnek a tak dále. Tedy ke všem těm drobnostem, bez nichž se v kuchyni jen těžko obejdete. I na nich poznáte zwillingovskou vášeň pro dokonalé řemeslné zpracování a německou kvalitu

A když se tyto atributy spojí s uměním předního italského designéra Matteo Thuna, vznikne produktová řada Twin Pure, která vaši kuchyň skutečně ozdobí.

Chcete jednotlivé nože? Nebo byste raději celou sadu ve skvělém bloku? Potřebujete pomůcky na ostření a údržbu? Nebo krájecí desky? V prodejnách společnosti Potten & Pannen – Staněk vám náš odborný personál rád a dobře poradí.

Hrnce a pánve

Zwilling Forte hrnce více velikostí s poklící, nepřilnavá pánev s nerez rukojetí, černáZwilling Forte hrnce více velikostí s poklící, nepřilnavá pánev s nerez rukojetí, černá

Máte raději nerez nebo preferujete nepřilnavý povrch? U nádobí Zwilling najdete všechno. Řady z nejkvalitnější nerezové oceli 18/10 nepostrádají sendvičové dno pro vynikající vedení i uchování tepla a jsou ještě dál. Mnohem dál. 

Osvědčenou kombinaci hygienicky dokonalé oceli a špičkových termoakumulačních vlastností hliníku nechávají rozehrát v nejmodernějších materiálech, které se neomezují jen na dno, ale na celou plochu nádoby. 

Takový sendvič pak má tři nebo pět vrstev pracujících v dokonalé symbióze, která umí vaše vaření skutečně zefektivnit. Ale pozor - používání nádobí Zwilling může být návykové.

Je libo křupavý toast nebo zdravé Smoothie?

Zwilling Enfinigy šlehač na mléko, stolní mixér, překapávač na kávu, kávomlýnek, kolekce černá a nerezZwilling Enfinigy šlehač na mléko, stolní mixér, překapávač na kávu, kávomlýnek, kolekce černá a nerez

Produkty z kolekce Enfinigy představují široké portfólio výrobků, které vás zaujmou svým moderním nadčasovým designem. Kolekce byla vyvinuta a navržena milánskými designery Matteo Thunem a Antoniem Rodriguezem. 

Výsledkem jsou odolné elektrické kuchyňské spotřebiče, které splňují ty nejvyšší nároky. Můžete si vybrat z černého nebo stříbrného provedení s čistými liniemi a samozřejmě i funkcemi, které usnadňují jejich každodenní používání.

Veškeré produkty z kolekce Enfinigy, mohou být používány ve spojení s chytrou mobilní aplikací Zwilling Culinary World, a to díky QR kódu na obalu vybraného výrobku.

Fresh & Save - pro snadný začátek

Zwilling Fresh & Save vakuvací sada skleněných mísek s víkem, dobíjecí el. vakuovací pumpa, bíláZwilling Fresh & Save vakuvací sada skleněných mísek s víkem, dobíjecí el. vakuovací pumpa, bílá

Zapomeňte na velké a těžké vakuovačky a věčné hledání jednorázové vakuovací folie!

Fresh & Save = elegantní, kompaktní vakuovací program, který je kdykoli připraven k použití. Pomůže vám prodloužit čerstvost a trvanlivost potravin v ledničce i v mrazáku. Žádné dráty, jednoduchá obsluha.
Dobíjecí elektrická vakuovací pumpa váží pouze 300 g a ovládá se jediným tlačítkem. Sama pozná, kdy se má vypnout.

Vakuovací boxy jsou ideální do chladničky i na jídla s sebou a opakovaně použitelné vakuovací sáčky zase perfektní do mrazničky. 

Fresh & Save zkrátka obsahuje vše, co budete při vakuování potravin potřebovat.

Proč Právě Zwilling J.A. Henckels?

 • prvotřídní německá kvalita
 • více než 280 let tradice
 • nejlepší materiály
 • dokonalé funkční vlastnosti
 • špičkový užitný design
 • mimořádná záruka
 • široký výběr kuchyňského nádobí

Zwilling Pro samoostřící blok se 6-ti noži a nůžkami, jasanové dřevo/kovZwilling Pro samoostřící blok se 6-ti noži a nůžkami, jasanové dřevo/kov

Portfolio produktů Zwilling:

 • pánve
 • hrnce
 • nože
 • bloky na nože
 • elektrospotřebiče Enfinigy
 • Fresh & Save
 • příbory
 • příslušenství