Informace pro kategorii Zwilling

Kuchyňské vybavení Zwilling máme skladem a ihned k odeslání.  Přesvědčte se sami! Protože vaření není jen hobby, je to vášeň.  Doprava od 2499 Kč zdarma. Doporučuje 98 % zákazníků.

Německé město Solingen je už bezmála třista let synonymem prémiového nožířství, které nese jméno Zwilling J.A.Henckels. Kované nože ze speciální oceli, jejíž složení je přísně chráněným průmyslovým tajemstvím, zaručuje dokonalé vyvážení tvrdosti (čím tvrdší, tím je nůž ostřejší, ale současně náročnější na údržbu – snáze se tupí), pružnosti (příliš tvrdý nůž je náchylnější k mechanickému poškození, s příliš pružným se hůře krájí) a samozřejmě odolnosti vůči korozi. Přidejte k tomu speciální technologie kování z jednoho kusu oceli Sigmaforge® a tvrzení oceli mrazem Firodur® a dostanete nože, které zůstanou dlouho ostré, netupí se, nelámou a výborně odolávají korozi. Ergonomická střenka je z odolných syntetických materiálů a její tvar zaručuje pohodlné a hlavně bezpečné krájení.

Zwilling J.A.Henckels nabízí několik produktových řad, mezi nimiž můžete vybrat podle designu, tvaru čepeli nebo prostě podle toho, jak vám padanou do ruky. Nebo byste raději měli ve své kuchyni nožířský klenot? Sáhněte po řadě „Twin 1731“ z té nejodolnější oceli, která díky svým vlastnostem mimo jiné slouží v ložiscích raketoplánů.

Chcete jednotlivé nože? Nebo byste raději celou sadu ve skvělém bloku? Potřebujete pomůcky na ostření a údržbu? Nebo krájecí desky? V prodejnách společnosti Potten & Pannen – Staněk vám náš odborný personál rád a dobře poradí.

Kuchyňské nástroje pro každý den

Od nožů je jen krůček k obracečkám, škrabkám, metlám, lisům na česnek a tak dále. Tedy ke všem těm drobnostem, bez nichž se v kuchyni jen těžko obejdete. I na nich poznáte zwillingovskou vášeň pro dokonalé řemeslné zpracování a německou kvalitu. A když se tyto atributy spojí s uměním předního italského designéra Matteo Thuna, vznikne produktová řada Twin Pure, která vaši kuchyň skutečně ozdobí.

Hrnce a pánve

Máte raději nerez nebo preferujete nepřilnavý povrch? U nádobí Zwilling najdete všechno. Řady z nejkvalitnější nerezové oceli 18/10 nepostrádají sendvičové dno pro vynikající vedení i uchování tepla a jsou ještě dál. Mnohem dál. Osvědčenou kombinaci hygienicky dokonalé oceli a špičkových termoakumulačních vlastností hliníku nechávají rozehrát v nejmodernějších materiálech, které se neomezují jen na dno, ale na celou plochu nádoby. Takový sendvič pak má tři nebo pět vrstev pracujících v dokonalé symbióze, která umí vaše vaření skutečně zefektivnit. Ale pozor - používání nádobí Zwilling může být návykové.

Manikúry Zwilling Beauty

Nejen potraviny, ale ruce hospodyněk a kuchařů si zaslouží dokonalou péči. Firma Zwilling J.A.Henckels se rozhodla využít svých nožířských zkušeností a přetavit je do nástrojů o něco menších, po nichž však vyžadujeme stejnou dokonalost. Nejkvalitnější ocel, do detailu propracovaný dokonale funkční design, čisté linie, perfektní lícování protilehlých částí nástrojů, precizní zpracování, nejvyšší a nejodolnější ostrost nůžek i kleštiček, bezpečně oblé hrany u čistících nástrojů, nejnovější brusné povrchy pilníků - to vše zaručuje, snadnou až zejména bezpečnou péči o vaše tělo.

Proč Právě Zwilling J.A. Henckels?

  • prvotřídní německá kvalita
  • více než 280 let tradice
  • nejlepší materiály
  • dokonalé funkční vlastnosti
  • špičkový užitný design
  • mimořádná záruka