• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Značka Wesco

Před téměř půldruhým stoletím vznikla v Sauerlandu na východě Německa rodinná fi rma Westermann u produktů pro domácnost a od té doby svůj sortiment neustále rozšiřuje s příznačným důrazem na kvalitu i design, doplněné dokonalou high-tech funkčností.

Moderní postupy a prémiové materiály zaručují kvalitu a dlouhou životnost výrobků ze Sauerlandu. Špičková prášková barva, pozinkovaný plech i nerezová ocel, to všechno zaručuje dlouhodobou¨ spokojenost zákazníků. Wesco prostě představuje propojení tradice, zkušeností a řemeslného umu, kombinovaných s využitím nejnovějších technologií. Každý výrobek prochází důkladným testováním od návrhu, přes prototyp až po první sérii, aby se do vašich domácností dostalo jen to nejlepší.

Příběh prémiového produktu, který každý z nás denně používá tak často, až jej přestáváme vnímat, je tak trochu pohádkový. Všimneme si jej, jen když se zaplní, nebo porouchá. Takže košů Wesco si vlastně téměř nevšimneme. Přesto je společnost Wesco dokázala povýšit na skutečně designovou záležitost. První kousky vyrobila ve dvacátých letech minulého století a brzy po válce je opatřila nášlapným mechanismem.

Německý Američam Push Boy

Jedním z ikonických výrobků Wesco je Pushboy – opravdu velký odpadkový koš. Své kořeny má ve Spojených státech, zemi neomezených možností, ale bohužel i téměř neomezených objemů odpadků. První padesátilitrové koše se objevily na počátku dvacátých let, a přestože byly původně určeny pro pohostinství. Brzy si ovšem našly místo i v amerických domácnostech. Cesta od běžného spotřebního výrobku k designovému doplňku však měla být ještě dlouhá. Mladý německý student se kolem roku 1970 zúčastnil výměnného programu v USA. Během pobytu v Texasu jej upoutala jedna z oněch typicky amerických „popelnic“ a pokud nevznikla přímo láska, tak profesionální vztah na první pohled zcela určitě. Tím studentem byl Egbert Neuhaus, dnešní generální ředitel Wesco. Do továrny svého otce přivezl zpoza velké louže dalšího „syna“. Představil jej svým přátelům a společně začali pracovat na redesignu koše „Američan“.

Od té doby ovlivňuje „Amerika“ díky úzkým firemním vazbám konstrukci produktů Wesco podnes. Všimněte si toho například u výrazného vzhledu „Boys & Masters“ sérií. Velký objem, bezchybná funkce, ale i hravé barvy z nich dělají něco skutečně jedinečného. „Pushboy & Co.“ jsou dnes k dispozici ve více než třiceti verzích. Prostě Wesco v americkém stylu. V tomto spojení se snoubí přístup Nového světa s německou precizností.

Široká paleta sortimentu

Wesco však nejsou jen odpadkové koše. Podívejte se třeba na chlebníky a dózy pro uchování potravin. Přesnost zpracování, ty nejlepší materiály a výrobní postupy i čistá vizáž je propojují se základními firemními hodnotami. Chlebníky uchovají vaše pečivo svěží až pět dní, díky dózám budete mít všechny potřebné ingredience stále po ruce. A nejen přísady – vyberte si mezi nádobami na cukroviny, předměty ke stolování nebo třeba kuchyňskými váhami. To všechno udělá vaši kuchyňskou linku i jídelnu krásnou a dokonale fungující.

Proč koupit Wesco?

  • prvotřídní německá kvalita
  • dokonalé zpracování
  • prémiové materiály
  • efektní čistý design
  • Výrobky Wesco lze zakoupit na eshopu popasta.cz