Informace pro kategorii Wesco

Odpadkový koš má většina lidí schovaný ve skříni pod dřezem. Když ale úložný prostor v kuchyni nemáte nebo potřebujete více nádob na tříděný odpad, existuje jen skromná nabídka odpadkových košů, které by v kuchyni vypadaly dobře. Wesco ale nevypadá jen dobře, vypadá přímo senzačně a rychle se stane ozdobou interiéru. Víte, jak ke svému vzhledu přišel?

Když se v 1970 vydal německý student Egbert Neuhaus na výměnný pobyt do USA, něco ho tam zaujalo. Byl to vzhled kovových odpadkových košů, tzv. popelnic, které měli Američani v domácnostech. Ten stejný student je v současnosti generálním ředitelem firmy Wesco, která během uplynulých let inovovala design, doplňovala své výrobky high-tech funkčností, pracovala s prvotřídními materiály a dnes se kromě odpadkových košů může pochlubit sortimentem kovových doplňků do domácností. Wesco je německý Američan, který si získal fanoušky pro svou precizní funkčnost a hravé barvy.

Německý Američam Push Boy

Jedním z ikonických výrobků Wesco je Pushboy – opravdu velký odpadkový koš. Své kořeny má ve Spojených státech, zemi neomezených možností, ale bohužel i téměř neomezených objemů odpadků. První padesátilitrové koše se objevily na počátku dvacátých let, a přestože byly původně určeny pro pohostinství. Brzy si ovšem našly místo i v amerických domácnostech. Cesta od běžného spotřebního výrobku k designovému doplňku však měla být ještě dlouhá. 

Od té doby ovlivňuje „Amerika“ díky úzkým firemním vazbám konstrukci produktů Wesco podnes. Všimněte si toho například u výrazného vzhledu Boys & Masters“ sérií. Velký objem, bezchybná funkce, ale i hravé barvy z nich dělají něco skutečně jedinečného. „Pushboy & Co.“ jsou dnes k dispozici ve více než třiceti verzích. Prostě Wesco v americkém stylu. 

Široká paleta sortimentu

Wesco však nejsou jen odpadkové koše. Podívejte se třeba na chlebníky a dózy pro uchování potravin. Přesnost zpracování, ty nejlepší materiály a výrobní postupy i čistá vizáž je propojují se základními firemními hodnotami. Chlebníky uchovají vaše pečivo svěží až pět dní, díky dózám budete mít všechny potřebné ingredience stále po ruce. A nejen přísady – vyberte si mezi nádobami na cukroviny, předměty ke stolování nebo třeba kuchyňskými váhami. To všechno udělá vaši kuchyňskou linku i jídelnu krásnou a dokonale fungující.

Hlavní výhody:

  • čistý design
  • řemeslné zpracování
  • německá kvalita
  • nabídka objemu od 9 do 33 l
  • hravá paleta barev

Portfolio produktů:

  • odpadkové koše
  • konvice
  • chlebníky
  • váhy
  • dózy