Wesco   (8)

Informace pro kategorii Wesco

Není koš jako koš

Odpadkový koš má většina lidí schovaný ve skříni pod dřezem. Když ale úložný prostor v kuchyni nemáte nebo potřebujete více nádob na tříděný odpad, existuje jen skromná nabídka odpadkových košů, které by v kuchyni vypadaly dobře.

Wesco ale nevypadá jen dobře, vypadá přímo senzačně a rychle se stane ozdobou interiéru. Víte, jak ke svému vzhledu přišel?

Když se v 1970 vydal německý student Egbert Neuhaus na výměnný pobyt do USA, něco ho tam zaujalo. Byl to vzhled kovových odpadkových košů, typicky amerických „popelnic“, a pokud nevznikla přímo láska, tak profesionální vztah na první pohled zcela určitě. 

Ten stejný student je v současnosti generálním ředitelem firmy Wesco, která během uplynulých let inovovala design, doplňovala své výrobky high-tech funkčností, pracovala s prvotřídními materiály a dnes se kromě odpadkových košů může pochlubit sortimentem kovových doplňků do domácností. Wesco je německý Američan, který si získal fanoušky pro svou precizní funkčnost a hravé barvy.

Červený Wesko držák na toaletní papír/ubrousky, wc kartáč, odpadkový koš Single MasterWesko držák na toaletní papír/ubrousky, wc kartáč, odpadkový koš Single Master, červená

Německý Američam Push Boy

Jedním z ikonických výrobků Wesco je Pushboy – opravdu velký odpadkový koš. Své kořeny má ve Spojených státech, zemi neomezených možností, ale bohužel i téměř neomezených objemů odpadků. 

První padesátilitrové koše se objevily na počátku dvacátých let, a přestože byly původně určeny pro pohostinství. Brzy si ovšem našly místo i v amerických domácnostech. Cesta od běžného spotřebního výrobku k designovému doplňku však měla být ještě dlouhá. 

Od té doby ovlivňuje „Amerika“ díky úzkým firemním vazbám konstrukci produktů Wesco podnes. Všimněte si toho například u výrazného vzhledu Boys & Masters“ sérií. 

Velký objem, bezchybná funkce, ale i hravé barvy z nich dělají něco skutečně jedinečného. „Pushboy & Co.“ jsou dnes k dispozici ve více než třiceti verzích. Prostě Wesco v americkém stylu. V tomto spojení se snoubí přístup Nového světa s německou precizností. 

Žlutý Wesco odpadkový koš Baseboy Mat, žlutý chlebník Single BreadboyWesco odpadkový koš Baseboy Mat, chlebník Single Breadboy, žlutá

Široká paleta sortimentu

Wesco však nejsou jen odpadkové koše. Podívejte se třeba na chlebníky a dózy pro uchování potravin. Přesnost zpracování, ty nejlepší materiály a výrobní postupy i čistá vizáž je propojují se základními firemními hodnotami. 

Chlebníky uchovají vaše pečivo svěží až pět dní, díky dózám budete mít všechny potřebné ingredience stále po ruce.

A nejen přísady – vyberte si mezi nádobami na cukroviny, předměty ke stolování nebo třeba kuchyňskými váhami. To všechno udělá vaši kuchyňskou linku i jídelnu krásnou a dokonale fungující.

Hlavní výhody:

  • čistý design
  • řemeslné zpracování
  • německá kvalita
  • nabídka objemu od 9 do 33 l
  • hravá paleta barev

Portfolio produktů:

  • odpadkové koše
  • konvice
  • chlebníky
  • váhy
  • dózy

Wesco clebník Single Grandy žlutý, růžový, retro kuchyňská váha krémová, růžováWesco clebník Single Grandy žlutý, růžový, retro kuchyňská váha krémová, růžová