Polar   (37)

Informace pro kategorii Polar

Mercedes mezi sporttestery

Společnost Potten & Pannen – Staněk se otevírá zdravému, životnímu stylu, outdooru i wellness a proto v roce 2014 využila nebývalé výzvy. Stala se výhradním distributorem sporttesterů finské značky Polar pro Česko i Slovensko. Úspěšná obchodní firma se spojila s lídrem speciálního trhu a nabízí vám široké portfolio produktů pro fitness i profesionální sport.

Polar mezi sporttetstery a přístroji na měření tepu bezkonkurenčně kraluje. Vždyť je zároveň zakladatelem oboru. Na zápěstí jej nosí vrcholoví sportovci – u nás třeba olympijská vítězka Barbora Špotáková, fotbalisté i hokejisté pražské Sparty nebo pětinásobný mistr ČR v triatlonu Bohumil Zadák.

Polar černý sporttester na měření tlakuPolar sporttester na měření tlaku, černý

Mnohem víc než ,,ukazatel,,

Polar chytrá aplikace Flow na teblet i do telefonuPolar chytrá aplikace Flow na teblet i do telefonu

Vidíte jej na řídítkách pelotonu Tour de France, ale mezi miliony kondičních nadšenců na celém světě. Polar vám pomůže sledovat pochody ve vašem vlastním těle, ať už vás zajímají pouze spálené kalorie či počet kroků za den nebo jste hobby sportovci či profesionály a sledujete ukazatelů mnohem víc. 

V každém oboru lidské činnosti je někdo nejlepší. Polar zaměstnává na celém světě 1200, má 26 dceřiných společností a spravuje distribuční síť zahrnující více než 35 tisíc maloobchodních prodejen ve více než 80 zemích planety.

,,Nadupaná,, technologie

Málokde však technologický náskok tak vysoký, jako je tomu u Polaru v oblasti měření tepu. Finská značka se drží na čele trhu nabitého konkurencí zejména díky širokému týmu profesionálů, odvádějících svou se stejným nadšením a poctivostí jako na počátku. 

Odborné poznatky z oblasti sportu, fyziologie, medicíny a elektroniky spojuje s elegantním designem a svým zákazníkům nabízí opravdu špičkové produkty. Klíčová je i perfektní elektronická podpora a špičkový servis.

Polar sporttester pro vrcholové sportovcePolar sporttester pro vrcholové sportovce

Od sezení v kanceláři po triatlon

Polar sporttester pro vrcholové sportovcePolar sporttester pro vrcholové sportovce

Chcete  mít přehled o rovnováze přijaté a vydané energie? Je tady Polar LOOP, designový fitness náramek. Sedíte příliš dlouho? Polar LOOP vás zvedne a rozpohybuje. Umí však mnohem víc – sleduje vaši aktivitu ať sníte či bdíte a umí dát i moudrá doporučení. 

Spojte jej s hrudním pásem a rozšiřte jeho možnosti. Mimochodem – Polar vás nebude nutit za každou cenou kupovat náramkové sporttestery – jeho pohodlné hrudní snímače snadno spojíte se svým smartphonem a naplno využijete svou fitness aplikaci nebo dokonce s chytrým zařízením ve vašem fitcentru. Vyvinul i svou vlastní mobilní aplikaci Flow.

Tak trochu aktivnější?

Jste přece jen trochu aktivnější? Sáhněte po jednoduchých modelech řady  „A“ a  slaďte svou náladu i styl s živě barevnými, snadno vyměnitelnými zápěstními řemínky. Odolný silikonový zápěstní řemínek voděodolného A300 je lehký a příjemně se nosí. 

Kombinujte skvělý funkce s mimořádným designem. Jste vášnivými bikery? Vyberte si ze široké nabídky cyklocomputerů na ruku i na řídítka. Fungují jako dokonalé sporttestery a současně změří všechno, co očekáváte od cyklistického počítače – rychlost, vzdálenost, ale i kadenci šlapaní.

Polar cyklocomputer na měření rychlosti, vzdálenosti, kadenci šlapaníPolar cyklocomputer na měření rychlosti, vzdálenosti, kadenci šlapaní

Můžeme doporučit?

Polar hodinky Ignite, Ignite 2, Ignite fitness, černé, šedivé, zelenéPolar hodinky Ignite, Ignite 2, Ignite fitness, černé, šedé, zelené

Pro vrcholové sportovce je tady nabitý model V800 na souši i do vody. Anebo vyzkoušejte jeden z posledních modelů M400. Za rozumnou cenu uspokojí i ty nejnáročnější. 

Dokáže sledovat fyzickou aktivitu čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Spočítá kroky i spálené kalorie, pomůže naplánovat a vyhodnocovat trénink, změří rychlost, vzdálenost i nadmořskou výšku a díky funkci „zpět na start“ vám nedovolí zabloudit v neznámém terénu.