OXO   (65)

Informace pro kategorii OXO

OXO – Better Guarantee

Společnost OXO vznikla před více než 30 lety jako malá rodinná firma v USA. Cílem bylo vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší, efektivnější… prostě lepší.

Skvěle padnou do ruky – tam to začalo

Příběh značky OXO začal, když Sam Farber vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Kvůli počínající artritidě pro ni bylo používání tradiční škrabky nepříjemné.

Když identifikujete problém, vždycky se najde řešení

Nejde ovšem o samoúčelná vylepšení. Designéři v OXO pečlivě zkoumají tradiční pomocníky, kdo a jak je používá. Soustředí se na každý jeden detail a jejich vzájemné propojení. Zásadní je i zpětná vazba od zákazníků. I ta se promítá do finální podoby výrobků OXO. Výsledek musí být dokonalý.

„Stává se, že vylepšíme něco, čeho si nikdo dosud nevšiml.“ Teprve poté, co vezmete prvně do ruky pomocníky od OXO, tak si uvědomíte, jak moc jsou všechny detaily dokonale promyšlené a jsou „prostě lepší“. Leckdy vás i napadne: „Jak to, že s tím nikdo nepřišel dřív?“.

Cokoliv děláte, OXO vám pomůže dělat to lépe

OXO výrobky vám usnadní každodenní činnosti, a to doslova v každé místnosti vašeho domova. Od pomocníků na vařenípečení, přípravu nápojů, až po úklid a organizaci nejen v kuchyni. V OXO navrhují nástroje, které vám dokonale padnou nejen do ruky, ale i do vašeho života. Vše je dokonale funkční, a je i vyrobeno pro maximální odolnost i při každodenním používání v domácnosti. Proto OXO u svých výrobků garantuje doživotní záruku.