Nordic Flame   (18)

Informace pro kategorii Nordic Flame

Nordic Flame

Nordic Flame je součástí skupiny Tradingbox AB, malé a dynamické švédské společnosti se sídlem ve Stockholmu.

Společnost se zaměřuje na design a výrobu exkluzivních skandinávských produktů v oblasti kuchyňských a bytových doplňků, textilu a jak i název napovídá, rovněž i na výrobky z oblasti protipožární ochrany určené pro domácnosti. Největší renomé si společnost vybudovala na domácím trhu a v Norsku, úspěch se svými výrobky, které nesou nezaměnitelný severský design, slaví ale i v Německu a střední Evropě.

Nordic Flame patří k nejnovějším značkám celé skupiny a v posledních letech zaznamenala přímo raketový nástup. Soustředí se především na výrobky protipožární ochrany určené pro domácnosti, kterým propůjčuje strohý, ale luxusní severský design. Z výrobků, které se snažíme běžně skrýt, se stávají designoví společníci, kteří jsou nejen vždy po ruce a připraveni pomáhat, ale i eyecatchery, které nejsou jen na ozdobu.

Důraz je kladen nejen na dokonalou funkčnost a design produktů, pozornost je věnována i obalům a dostupným doplňkům, takže se z hasicích přístrojů a protipožárních dek stávají i vítané dárky, a to nejen na oslavu kolaudace nového domu.  Produkty značky Nordic Flame oscilují mezi uměleckým dílem a praktickým protipožárním doplňkem. Krása v bezpečnosti.

Hasicí přístroj Nordic Flame