Kampotské pepře   (10)

Informace pro kategorii Kampotské pepře

Výjimečné pepře z La Plantation

Výjimečný pepř s certifikací původu, sbíraný výlučně ručně, jak velí 100letá tradice, je nově  nabízený v rámci exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen – Staněk. Kuličky pepře, pečlivě balené ve skleněné kořence, přinášejí do vaší kuchyně to nejlepší z regionu Kampot v podhůří hor Dâmrei v jižní Kambodži. Pepřová zrnka unikátní chutě a vůně jsou vhodná do mlýnků na běžný pepř.

Charakteristika:                                                                               Využití v kuchyni:
 - komplexní aroma                                                                             - perfektní pro červená masa
 - zprvu silně pálivý                                                                            -  steaky
 - později delikátní                                                                              -  BBQ včetně tmavých omáček
 - s výraznými tóny máty a eukalyptu                                       - pomalu vařené pokrmy
                                                                                                                      - studenou kuchyni
                                                                                                                      - těstoviny nebo rizoto

Kampotský pepř z farmy La Plantation má certifikaci původu PGI a Fair Trade. Jeho zakoupením podpoříte rozvoj pěstování pepře v dané oblasti, pomůžete drobným farmářům s uplatněním jejich produktů na trhu a v neposlední řadě také přispějete na vzdělání místních dětí v rámci projektu Les Écoles De La Plantation.
Vysoce kvalitní produkty La Plantation jsou nejen držiteli prestižních ocenění, ale také zcela zaslouženě získaly přízeň mnoha michelinských šéfkuchařů.