Informace pro kategorii Fat Brothers

Jídlo je požitek, ne počítání kalorií!

To je motto jednoho ze zakladatelů firmy, špičkového kuchaře Roberta Chejna. Pečicí směsi Fat Brothers jsou připravované podle osvědčených receptů na lahůdky, které servírují v restauraci hotelu Chateau Kotěra. V praktické dárkové sklenici jsou namíchané sypké ingredience, se kterými je opravdu radost pracovat. Žádný z produktů neobsahuje konzervanty ani umělá dochucovadla.

S minimem úsilí vytvoříte výbornýdomácí chléb, který bude chutnat všem. Uzavíratelnou skleněnou dózu využijete následně v kuchyni na uskladnění sypkých surovin či semínek. Do směsí na pečení Fat Brothers v dárkových průhledných sklenicích následně stačí přidat 1-4 ingredience, dobře promíchat a za chvilku máte hotový vynikající dezert nebo chutný chléb. Koupíte tak perfektní dárek pro přátelé či blízké, kteří mají rádi dobré jídlo, ale i pro ty, kteří drží bezlepkovou dietu.

Uprostřed anglické zahrady nedaleko Kolína najdete krásný zámecký hotel Chateau Kotěra, s vynikající restaurací, odkud nápady na nové směsi vycházejí. Provozovatelem a zároveň i manažerem restaurantu je totiž milovník dobrého jídla, zakladatel legendární La Provence a špičkový kuchař Robert Chejn, rovněž jeden ze zakladatelů značky Fat Brothers.

Sypké směsy na pečení Brownies, Cookie, vdolků ve skleněných dózách Fat BrothersSypké směsy na pečení Brownies, Cookie, vdolků ve skleněných dózách Fat Brothers