Cereria Mollá   (119)

Informace pro kategorii Cereria Mollá

Cereria Mollá - Tradice od roku 1899

Malá rodinná manufaktura již více než 120 let v městečku Albaida nedaleko Valencie vyrábí tradičním způsobem svíčky - jak vonné, tak dekorativní. Z generace na generaci se tak předává know how, láska k řemeslu i poctivá práce, což jsou základní ingredience, díky kterým si svíčky Cereria Mollá získaly svůj věhlas.

Proto jsou tyto exkluzivní španělské svíčky dnes exportovány do více než 40 zemí světa.

Je to respekt ke generacemi prověřeným tradičním ručním výrobním postupům, co dává vzniknout produktu plnému emocí, který vás přenese do snového světa fantazie plného štěstí, klidu a harmonie.

Ruční výroba svíček

Ruční výroba svíček vyžaduje trpělivost, pečlivost a kvalitní suroviny, má-li vzniknout produkt excelentní kvality. Vedle kvalitního rostlinného vosku, bavlněného knotu, kvalitních parfémů, je to ještě vášeň, nadšení a péče, které přidáváme coby tajnou ingredienci.

Černá svíčka jedno, dvoj, čtyř knotová Crereria MolláVonné svíčky Cereria Mollá s vůní Bois de Santal Imperial

Tradice i v 21. století - vstříc budoucnosti

Bílý aroma difuzér, vonná svíčka, náplň Cereria MolláVonné svíčky a tyčinkové difuzéry Cereria Mollá s vůní Tobacco & Amber

Tradiční ověřené postupy jsou již více než 120 let využívány při výrobě svíček. Přesto se ale rodinná firma Cereria Mollá nebrání inovacím a novým produktům, které zprostředkovávají emoce podobným způsobem jako vonné svíčky - skrze aromaterapii.

Proto si můžete dopřát vaši oblíbenou vůni nejen ve formě vonné svíčky v různých velikostech, ale i jako difuzér, interiérový spray a dokonce i v podobě tekutého mýdla.

Originální receptura

Všechny vůně Cereria Mollá jsou vyráběny z přírodních ingrediencí, s respektem k originálním recepturám, které se předávají z generace na generaci a umožňují vyvolat prostřednictvím autentických vůní příjemné emoce.

Tajemství kvality svíček Cereria Mollá    

  • zkušenosti s výrobou svíček od roku 1899
  • všechny produkty jsou vyráběny ručně
  • rostlinný vosk + bavlněný knot = žádné toxické zplodiny při hoření (narozdíl od svíček z parafínu)
  • prémiové parfémy ve vysoké koncentraci - svíčky výrazně voní i nezapálené
  • rodinná manufaktura = ekologicky šetrná výroba

Bílý aroma difuzér, svíčka, náplň do difuzéru Cereria MolláVonná svíčka, tyčinkový difuzér s parfémovanou náplní Cereria Mollá s vůní Maroccan Cedar

Portfolio produktu:

  • vonné svíčky 230 g - 7 Kg
  • difuzéry s tyčinkami (mikádo)
  • náplně do difuzérů
  • tekutá mýdla