Předchozí produkt Villeroy & Boch Like Color Loop Blueblossom jídelní talíř, Ø 28,5 cm Následující produkt SIGG Termoobal Nylon Black

Informace o produktu

Villeroy & Boch it’s my home porcelánový svícen květ, bílý

Svícen na kónické svíčky z kolekce it’s my home německé porcelánky Villeroy & Boch byl vyroben z kvalitního porcelánu o průměru 12 cm, výšce 3 cm a váze cca 180 g v bílé barvě. Zdobí jej reliéfní dekor odkazující na tvar květu z kolekce it’s my match. Jedná se o vkusný dekorativní prvek domácnosti, který se hodí do klasických i moderních interiérů. 

Dekorativní porcelán it’s my home

Hledáte svůj vlastní styl? Pak je právě pro vás tato trendy kolekce porcelánu. Hedvábně jemný vnější povrch porcelánu it’s my home kontrastuje s jeho glazovanými vnitřními částmi. Společně s jemnými pastelovými barvami a vzrušujícími strukturami povrchů vám umožní vytvořit váš vlastní styl a příjemnou atmosféru u vás doma. Kolekce navazuje na mladistvou multifunkční kolekci porcelánu it’s my match plnou trendy barev a vzrušujících struktur. Doporučujeme kombinaci jídelní a dekorativního porcelánu těchto kolekcí.

 

  • Trendy kolekce porcelánu pro váš domov
  • Vysoce kvalitní porcelán v přírodních tlumených tónech
  • Nádherný design sledující aktuální trendy
  • Vnitřní povrch: strukturovaný, glazovaný
  • Vnější povrch: sametově jemný - leštěný (neglazovaný)

 

Trendy porcelán Villeroy & Boch it’s my home a  it’s my match

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určen pro každodenní použití, tak aby dělal svému majiteli radost. Je vhodný do mikrovlnné trouby a díky diamantově tvrdé glazuře také pro mytí v myčce nádobí. Vypaluje se 6 až 8 hodin při vysoké teplotě 1230 °C, posléze se zhruba v půli vypalovacího procesu zchladí na 650 °C. Tím získává silnou strukturu a odolnost, nepraská a je odolnější oproti klasickému porcelánu. Po vypálení se výrobek glazuje a opět vypaluje pro atraktivní lesklý vzhled. Po nastříkání či ruční aplikaci dekoru dochází ještě ke třetímu vypalování po dobu 75 minut. Dekor je tak stálobarevný a netrpí používáním v myčce. Neglazované části porcelánu se leští diamantovým pásem. Nemohou tedy poškrábat stůl či glazuru při stohování talířů.

Podobné produkty Villeroy & Boch it’s my home porcelánový svícen květ, bílý

Villeroy & Boch it’s my home porcelánová váza, 20 cm Villeroy & Boch
445,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Villeroy & Boch it’s my home porcelánová váza, 15 cm Villeroy & Boch
385,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Villeroy & Boch it’s my home porcelánový podnos Ø 34 cm, bílý Villeroy & Boch
1 185,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů