Předchozí produkt Maison Berger Paris aroma difuzér Cube, Proti zápachu z koupelny – Aquatic vůně, 125 ml Následující produkt Šálek na čaj s podšálkem Rosenthal Thomas Loft, 0,25 l

Informace o produktu

Velký hrnek s uchem Rosenthal Thomas Loft, objem 380 ml

Horký nápoj z velkého hrnku zejménavziměpotěší, ať už to bude čaj, grog, vánoční punč nebo třeba horké kakao, hlavně když je hrnek za co držet, aby nepálil. Vychutnejte si svůj oblíbený teplý nápoj z velkéhohrnku z kolekce Loft.

Kolekce Loft je dostupná v kulatých, hranatých a oválných tvarech. Různé velikosti talířů a misek, které zapadají do celkové koncepce variabilnosti této kolekce. Loft je tak minimalistická vzhledem, ale velice univerzální použitím. Moderní elegantní nádech kolekci dodává zdobení jemným proužkem. Celá série německé značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného i pro restaurační provoz.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná trouba: Ano
  • Myčka nádobí: Ano

Ať už jde o vaření, servírování nebo o osobité obdarování, produktové řady Thomas Rosenthal nabízejí široké spektrum výrobků, které splňují tento cíl. Od talíře na chléb, přes polévkové talíře až po talíř ke slavnostní večeři nebo třeba velké šálky na večerní kakao, Thomas Rosenthal nabízí vše pro skvěle prostřený stůl.

Podobné produkty Velký hrnek s uchem Rosenthal Thomas Loft, 0,38 l