Předchozí produkt Zwilling Miyabi 6000MCT nůž Shotoh, 13 cm Následující produkt Zwilling Twin Specials Hrnec na uzení, 28 cm

Informace o produktu

porcelánový servírovací talíř, z kolekce Rosenthal Versace Medusa Rhapsody Tableware

Medusa Rhapsody – jemná krása pro princezny ze zámku

Luxusní, porcelánový servírovací talíř nenechá nikoho na pochybách, že patří do kolekce Versace. Perfektní k dotvoření atmosféry na sváteční tabuli, ideální jako výjimečný dar k svatbě nebo životnímu jubileu. S průměrem 33 cm je vhodný nejen jako podkladový servírovací talíř, ale třeba i k vystavení ovoce nebo drobných zákusků.

Medusa Rhapsody – vznešená báseň pro váš stůl 

Jemná a přes spoustu zlata decentní kolekce, přinášející dotek nezaměnitelného Versace kdekoli se ocitne. Pozoruhodně moderní rapsodie barev a detailů čerpala inspiraci ze vzrorů látek Versace a samozřejmě  využila i ikonickou hlavu Medúzy. Hlava bájné Medúzy a barokní květiny, které tvoří ústřední motiv celé této noblesní kolekce, jsou vyvedeny v bohatých zlatých odstínech, perfektně rezonujících na sněhově bílém prémiovém porcelánu. Vybrané klíčové prvky kolekce, např. některé ze zdobených talířů nebo hrnky na kávu, na sobě nesou vintage logo Versace 90 let. Kolekce prémiového porcelánu se skládá z jídelního servisu, kávových a čajových souprav a předmětů home dekor, jako jsou vázy, svícny, dekorativní mísy nebo třeba fotorámečky.

Opravdový Versace u vás doma

Celosvětově uznávanou ikonu luxusních značek, italský módní dům Versace, asi netřeba dlouze představovat. Je oblíbenou značkou filmových a rockových hvězd, oblíbenou díky používání jasných zářivých barev, mimořádnému důrazu na detail a jedinečnému mistrovství precizně odvedené řemeslné práce. Od samého počátku tvůrčí potenciál módního domu Versace zasahoval do všech oblastí, týkajících se designu a tzv Art of living, pokrýval tedy nejen oblast módy.
Německá značka Rosenthal má za sebou úžasnou historii sahající až do roku 1879. Zosobňuje v sobě neustálou touhu po inovaci, tu nejvyšší kvalitu, špičkový design, hluboký smysl pro detail a sofistikované, perfektně řemeslné zpracování. Navázání spolupráce těchto dvou firem bylo proto naprosto logickým krokem.

Rosenthal meets Versace

Díky vzájemné spolupráci tak firma Rosenthal mohla exkluzivní Versace lifestyle přinést i do vašich domovů. Kooperace těchto dvou značek vedla k vytvoření nadčasových dárkových kolekcí a kolekcí porcelánu pro stolování, snoubících v sobě nezaměnitelný styl Versace s použitím těch nejznámějších ikonických vzorů a motivů rafinovanou elegancí špičkového porcelánu Rosenthal.

 

Podobné produkty Rosenthal talíř servírovací Versace Medusa Rhapsody

Rosenthal váza Versace Medusa Rhapsody, 24 cm Rosenthal
8 550,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Rosenthal mísa na noze Versace Medusa Rhapsody Rosenthal
15 590,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Rosenthal váza Versace Medusa Rhapsody, 30 cm Rosenthal
13 030,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Články o produktu

Moje vysněná svatba

Moje vysněná svatba

Aby svatba byla opravdu nezapomenutelným zážitkem, stačí přestat jen snít a dojít si své sny vyplnit. Prodejny Potten & Pannen-Staněk jsou místem, kde se vaše vysněná představa...