Informace o produktu

Rosenthal Francis Carreau Beige Hluboký talíř, 22 cm

Servírujte polévky ať už krémové nebo vývar s moderním hlubokým talířem z kolekce Francis Carreau Beige od Rosenthal.

  • Průměr 22 cm
  • Porcelán
  • Mikrovlnná trouba: Ne
  • Myčka nádobí: Ano

Historický odkaz ale moderní elegance spojená dohromady přichází s károvaným potiskemdesignové kolekci Francis Carreau Beige, který je představuje luxusní a přitom jednoduše prostřený stůl. Přesně takový může být i váš stůl.

Nechte vaše hosty obdivovat krásný béžový dekor, který má velmi výrazný, opakující se motiv, ale v celkovém dojmu působí jednoduše a elegantně. Právě károvaný, opakující se dekor s jemným béžovým nádechem připomíná barevný pohled skrze kaleidoskop. Jemné bílé plochy přináší v tomto dekoru vzdušný a uklidňující pocit z jinak příjemně barevné kombinace.

Německá značka Rosenthal představuje inovaci, design, kvalitu a sofistikované řemeslné zpracování perfektního porcelánu od roku 1879. Ve spolupráci s designéry, umělci a architekty, jako jsou například Walter Gropius, Raymond Loewy, Patricia Urquiola nebo Christophe de la Fontaine vznikají neobvyklé, nadčasové a moderní sbírky porcelánu, které jsou vyrobeny pro domácnosti i gastronomii a chtějí vyjadřovat individuální a exkluzivní smysl pro STOLOVÁNÍ.

Podobné produkty Rosenthal Francis Carreau Beige Hluboký talíř, 22 cm