Tichý společník do vaší kuchyně

21. září 2022
Tichý společník do vaší kuchyně
Nejlepší kuchyňský robot musí být nejen krásný, ale i výkonný a spolehlivý. A to je kombinace, kterou hned tak nenajdete! 
Tichý společník do vaší kuchyně

KitchenAid nebo Smeg?

O kom že je řeč? Kuchyňské roboty se sklápěcí hlavou KitchenAid a Smeg. I když každý má své vlastní přednosti, jedno mají společné a tím je v rámci kuchyňských přístrojů opravdu tichý chod, a to i ve vysokých otáčkách.
Robot si jen tak ševelí a vy se při tom v klidu můžete bavit s návštěvou či sledovat oblíbený pořad, aniž byste všichni ohluchli. A než se nadějete, těsto na luxusní koláč nebo dortík je hotovo. Naši kolegové na Slovensku před časem provedli srovnání těchto dvou dokonalých krasavců naživo, můžete se inspirovat i v našem srovnávacím  videu zde.

Kuchyňský robot Smeg v krémovém provedení

Dokonalé spojení designu a účelnosti

Stylový kuchyňský robot KItchenAid v měděné barvě

Zaoblené tvary, nostalgická reminiscence na 50. léta minulého století ve spojení s ryze současnými, vysoce kvalitními materiály. To jsou další společné znaky celokovových kuchyňských robotů s výklopnou hlavou made in USA nebo Italy. Oba se stanou zaručenými eye catchery vaší kuchyně, budou přitahovat pohledy kamkoli je postavíte. A je jen na vás, jaké barvě či provedení dáváte přednost.

Není robot jako robot

Šlehání, míchání a hnětení – to je jen základ všech činností, které váš nový kamarád v kuchyni zastane. Planetární pohyb nástavců (metly, šlehače nebo hnětacího háku) ve spojení s tvarem nádoby zajistí, že se všechny přidávané ingredience spojí v dokonalý celek. Těsto na koláč, dort či obyčejný piškot, vyšlehaný lahodný krém, luxusní pomazánka jemné konzistence nebo jen perfektně tuhý sníh. Vzhledem k přímému pohonu motoru dochází k maximálnímu využití příkonu pro výkon, a tak tyhle kuchyňské roboty nerozhodí ani práce na plné otáčky, které si pohodlně volíte páčkami. Díky celokovovému tělu si můžete být jisti, že ani jeden z fešáckých robotů vám nezačne poskakovat po stole.

Kovový kuchyňský robot a mixér Smeg v milém retro designu.

Legenda jménem KitchenAid a designová ikona Smeg

Pověstný italský design ve spojení s moderní technologií u jednoho, u druhého sázka na více než 100 lety osvědčenou americkou tradici a kvalitu. V každém z přístrojů naleznete oddaného, naprosto spolehlivého domácího přítele, který vám bude sloužit do roztrhání těla, aby váš život v kuchyni byl mnohem snazší.

Pro radost i užitek aneb multifunkční téměř bez hranic

Kuchyňské roboty však využijete nejen pro samotné zpracování těsta či našlehání krémů nebo pomazánek. Voňavé muffinky jsou vždy k nakousnutí, domácí chléb s křupavou kůrkou už bravurně zvládáte a chtěli byste něco víc? Třeba překvapit hosty čerstvými, "vlastnoručně" připravenými těstovinami nebo domácím šťavnatým burgrem?

Kuchyňský robot Smeg s mlýnkem na maso

Kvalitní kuchyňský robot totiž nedělá jen přístroj samotný, jeho všestrannost oceníte v okamžiku, kdy zatoužíte poznat všechny možnosti, které roboty KitchenAid či Smeg nabízejí. Jednoduchým způsobem je propojíte se širokou škálou různých nástavců, od mlýnku na maso a různá struhadla či krouhače, přes strojky na těstoviny, až po třeba zmrzlinovač.

Sázka na kvalitu, která se opravdu vyplatí

Jste kulinárními nadšenci, milujete design a nejste tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci?  Pak se blíže seznamte s některým ze zástupců početné rodinky špičkových kuchyňských robotů KitchenAid a Smeg a rozhodně nebudete litovat.

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan

Zkrátka dokud ho nemáte, myslíte si, že vám nic nechybí. Ale jakmile ho poznáte, okamžitě se zamilujete a už bez něj nedokážete být.

SOUVISEJÍCÍ A DOPORUČENÉ PRODUKTY