Mixology - Kusmi Tea není žádný čajíček

17. dubna 2024
Mixology - Kusmi Tea není žádný čajíček
Francie dala světu hodně, když to vezmeme namátkou, tak např: jednu z nejlepších kuchyní, módu, krásná auta a nyní k nám přichází i fenomenální čaj. Přesně tak! Čaj už není jen devízou asijských zemí, ten nejlepší se k vám dostává přímo z mekky světových módních trendů – z Paříže. Má za sebou 150letou tradici, a tak si můžete být jistí, že značka Kusmi Tea ví, co dělá. 
Mixology - Kusmi Tea není žádný čajíček

To, že se Kusmi Tea dokáže pohybovat i ve světě stylu, designu a módy je jasné, centrrála značky je přece v Paříži!.
O tom se mohli přesvědčit i všichni hosté na slavnostním otevření nového Concept Storu Footshopu v ulici Na Příkopě, kde se Kusmi Tea postaralo o catering celé akce. Společně s teatendrem Jiřím Boháčem, který je zároveň i ambasadorem této francouzské značky, jsme připravili originální Kusmi Tea  koktejly, kde čaj hraje roli jako významná chuťová ingredience. Vyvážené chutě všech čajových směsí se totiž dokonale hodí k těm nejvytříbenějším koktejlům.  Zkuste si sami připravit originál Kusmi Tea drinky podle jeho vymazlených receptů u vás doma a uvidíte, jak mile budete vy i vaši hosté překvapeni..Jak se sami  přesvědčíte, směsi Kusmi Tea rozhodně nejsou jen obyčejným čajem a dokážou si najít svoje místo i v pestrobarevném světě koktejlů. 

TEATENDER

Jiří Boháč se zabývá nejmodernějšími gastronomickými trendy, kam originální pojetí čaje rozhodně patří.  Nechali jsme si od něj připravit dvě originální receptury speciálně pro otevření nového Footshopu, kde složily úspěšnou zkoušku, měly velký úspěch, fronta na Kusmi Tea byla neustále veliká.Teatender @jiri_bohac, , ambasador značky Kusmi Tea, disruptor gastronomie čaje, který zvládá přípravu čaje od tradičního rituálu podávání až po moderní mixologii, kde je čaj součást skvěle chutnajících alkoholických drinků. A své receptury si naštěstí Jiří nenechává jen pro své osobní hosty. Dnes se ochotně o jeden ze svých originálních Fashion Kusmi Tea drinků podělí i s vámi.

Blue Detox G & T Twist

1. Krok – Speed infusion

Smíchejte Kusmi Tea Blue Detox s 50 ml Beefeater London Dry a nechejte 10 minut macerovat (chutě se pozvolna spojí a za to čekání to opravdu stojí).

2. Krok – Kompletace drinku

Přidejte tři kostky kvalitního ledu a 100 ml Double Dutch Skinny Tonic Water. Všechno nakonec dozdobte plátkem čerstvého ananasu. Servírujte s noblesou a uspokojením z dobře vykonané práce.

Sklenice na long drink Blue detox, která se vám líbí?

Zálety prince Vladimíra

1. Krok – Čajová báze

Zalijte 4 g Kusmi Tea Prince Vladimir 100 ml horké vody (přesněji řečeno 100°C) a nechte 5 minut uležet. Následně zchlaďte čajovou infuzi v ledové lázni.

2. Krok – Pojďme mixovat!

50 ml čaje Princ Vladimir smíchejte s 50 ml Jägermeistera, přidejte 10 ml co nejčerstvější citronové šťávy, jako bonus přidejte ještě 15 ml Popcorn sirupu (ano, vážně to existuje). Všechno promíchejte jako nejlepší světoví barmani a podávejte v sektové skleničce.

Skleničky na koktejl i sekt

Recepty na další drinky z Kusmi Tea

Recepty na další drinky z Kusmi Tea

17. dubna 2024

Earl Tonic

Earl Tonic

17. dubna 2024

KusmiConic

KusmiConic