Italská ikonická značka od srpna exkluzivně v našich prodejnách

Italská ikonická značka od srpna exkluzivně v našich prodejnách
Získali jsme výhradní zastoupení značky SMEG v oblasti malých domácích spotřebičů a ledniček pro Českou republiku i Slovensko a jsme na to náležitě pyšní. Připravit se, pozor, SMEG! 

Dámy a pánové, je nám ctí vám oznámit, že od 1.8. 2019 zastupujeme tuto nejčistší podobu italského designu exkluzivně právě my. „Velice nás těší, že jsme se stali výhradními zástupci značky SMEG pro malé domácí spotřebiče a lednice na českém a slovenském trhu. Pro Potten & Pannen – Staněk je toto partnerství rozhodně jedním z nejdůležitějších kroků za uplynulých 15 let,“ říká Pavel Staněk, jeden z majitelů společnosti.

SMEG – esence opravdové Itálie

Generacemi prověřené know-how, kreativita, styl, vášeň pro design a hrdost na vlastní zemi jsou základními stavebními kameny, na kterých stojí filozofie firmy SMEG. Jen tak se mohlo stát, že původně malý lokální podnik, po více než 70 letech poctivé práce, je dnes úspěšnou mezinárodní firmou s dceřinými společnostmi a zajištěnou distribucí na všech 5 kontinentech. Management pochází stále ze stejné rodiny, jejíž představitel v poválečných letech minulého století zahájil podnikání v oboru metalurgie a smaltování v městečku Guastalla v provinciii Emilia. Ostatně název firmy na tuto skutečnost odkazuje, je totiž akronymem slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla.  

Módní elektro ikona


Do širšího povědomí zákazníků se značka SMEG zapsala především retro ledničkami FAB28, odkazujícími na zaoblené tvary 50. let. Krátce po svém uvedení na trh v roce 1997 se staly celosvětově nejúspěšnějším prodejním artiklem firmy a jejich obliba neklesá. V roce 2012 se SMEG rozhodl etablovat i na trhu malých domácích spotřebičů. Společnost tedy oslovila dvojici z milánského studia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledek na sebe dal 2 roky čekat, ale stál za to. Kolekce malých domácích spotřebičů od doby svého uvedení na trh v roce 2014 sbírá jednu cenu za druhou. Tvarově vycházejí z roztomilého vintage designu 50. let, podobně jako veleúspěšné ledničky, ale přitom mají svůj vlastní, hravě elegantní styl.

Současná technologie, nadčasový design

Small but with a strong personality – sice malé, ale velmi osobité. Tak by se stručně daly charakterizovat malé domácí spotřebiče, jedoucí na retro vlně 50. let. Právě ty budete mít možnost již od 1.8. zakoupit ve všech našich 9 kamenných prodejnách i na e-shopu. Ve vlajkové prodejně v Praze na Újezdě se budete moci navíc pokochat i produkty edice, vytvořené ve spolupráci s italskou módní ikonou, návrhářskou dvojicí Dolce & GabbanaSicily is my love. K zakoupení budou i na našem e-shopu.

Těšíte se? My moc.

Související a doporučené produkty