Čestlice, Outlet Store

O Prodejně

 

Co u nás najdete?

Kvalita za mimořádně dostupnou cenu, to je Outlet Store Potten & Pannen – Staněk. Na adrese sídla společnosti Potten a Pannen – Staněk je vám k dispozici naše outletová prodejna.

Nakupte vybrané produkty portfolia značek Potten & Pannen – Staněk se slevou až 30 % proti běžným cenám nebo si vyberte z výrobků druhé jakosti, které neztrácejí nic na své kvalitě a užitných vlastnostech.

V novém kabátě

Rostoucí obliba naší outletové prodejny v Čestlicích nás přiměla na jaře roku 2017 prodejnu zásadním způsobem omladit. Zásadní renovací prošla nejen podlahová krytina, ale i prodejní police a stojany, upravili a vylepšili jsme pro vás nabídku a prezentace jednotlivých značek, aby pro vás návštěva Outlet Store byla ještě příjemnějším zážitkem.
I nadále se zde můžete setkat s produkty většiny našich značek, které zde nabízíme za zvýhodněnou cenu. V řadě případů se slevou vyšší než 30% oproti původním cenám. Specifikem prodejny v Čestlicích je nabídka zahradních grilů a příslušenství značky Weber, rozšířená nabídka porcelánu od Villeroy & Boch a Rosenthal group.
Najdete zde ale i ostatní naše tradiční značky - keramické formy, pekáče a talíře Emile Henry, měděné nádobí Mauviel, nože nádobí a manikúry od Zwilling J.A. Henckels, nepřilnavé pánve Woll a Ballarini, katalytické lampy a parfémy Mason Berger Paris, kávu a kávovary Cremesso, hravé doplňky od VacuVinu a Lékué, parfémy Lalique, elektrospotřebiče KitechnAid a nově i Smeg, odšťavňovače VitaJuicer a kuchyňské mixéry a blendery Novis a Blendtec.
Chybět nemůže ani úspěšná stálice vzešlá ze spolupráce s kuchařskou celebritou Zdeňkem Pohlreichem - Pohlreich Selection.

Výdejní místo eshopu www.pottenpannen.cz

Outletová prodejna v Čestlicích u Prahy je rovněž výdejním místem pro objednávky našeho e-shopu pottenpannen.cz. Její poloha u 6. resp. 8. sjezdu z dálnice D1 na Brno a dostatek parkovacích místo přímo před prodejnou z ní činí oblíbené místo pro vyzvedávání objednávek.

Kontakty

Čestlice, Outlet Store

Adresa
Obchodní 110 , 251 01
Tel.
244402901
E-mail
outlet@pottenpannen.cz

Otevírací doba

Po:10:00 - 20:00
Út:10:00 - 20:00
St:10:00 - 20:00
Čt:10:00 - 20:00
Pá:10:00 - 20:00
So:10:00 - 20:00
Ne:zavřeno

Služby

Gourmet design
Čestlice, Outlet Store