Jak na vánoční výzdobu s Villeroy & Boch

Vánoce ještě nikdy nebyly krásnější. Představujeme Vám kolekce dekorací německé značky Villeroy & Boch. Oslavte Vánoce a příchod Nového roku opravdu stylově.

Krásné dekorace pro útulný domov

Německá značka Villeroy & Boch přichází s novou kolekcí vánočních dekorací z prémiového porcelánu.  Jsou to právě svícny na čajové svíčky, adventní věnce, ozdoby na stromeček a další doplňky, které dotvoří správnou slavnostní atmosféru.

Hlavní inspirací je pohádka Polární Expres z pera spisovatele Chrise Van Allsburga. Vybrat si můžete z dalších vánočních motivů, které vás i vaše hosty vezmou za srdce a na chvíli vrátí do dětství.

vánoční dekorace, prémiový porcelán, vánoční atmosféra, Villeroy Boch

Vánoční kolekce Nostalgic Melody Expres a Christmas Toys Villeroy & Boch

Dokonalý vánoční stromek

Letos to bude ten váš. 

Ručně malovaným ozdobám Villeroy & Boch to bude slušet na každém stromečku. Díky magnetickému provedení, lze porcelánové baňky rozdělit na dvě poloviny a důmyslně do nich uschovat malé překvapení pro vaše nejbližší.

nejkrásnější vánoční stromeček, vánoční zdobení, zdobení stromečku, villeroy boch, porcelán, vánoční porcelán, potten pannen

Vánoční ozdoby z porcelánu Villeroy & Boch Christmas Balls 2017

Každý přistupuje ke zdobení podle svého vkusu, přesto jsou baňky z porcelánu nadčasovou klasikou, která k Vánocům neodmyslitelně patří. 

Jaké barevné provedení máte v plánu letos? Klasickou červeno-zlatou kombinaci ozdoby bílé, či přírodních barev? Značka Villeroy & Boch nabízí něco pro každého. Vyberte si ty své a užijte si kouzelné Vánoce.

vánoční ozdboa, vánoční zvoneček, villeroy boch, potten pannen staněk, vánoční atmosféra, vánoční výzdoba, vánoční stromeček

Ozdoby na vánoční stromeček My Christmas Tree a Nostalgic Tree Villeroy & Boch

 

 

 

 

Jak na vánoční výzdobu s Villeroy & Boch