Předchozí produkt Villeroy & Boch Amazonia nízká mísa, 26 x 20 cm Následující produkt Mísa Rosenthal Magic Garden Foliage, Ø 28 cm

Informace o produktu

Nože Zwilling TWIN Pure

Čistý design pro nejlepší krájení.

Nadčasově elegantní linie rozhodně nejsou jedinou devizou těchto nožů. Čepel kovaná z jednoho kusu a speciální směs oceli zaručují dokonalé užitné vlasnosti. Důraz je kladen na egonomii a dynamické krájení ladným kolébavým pohybem zápěstí. Nože Pure, přestože jsou jednoduché, vás vždy znovu překvapí svými výhodami.
 

Speciální směs té nejkvalitnější německé oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Nože jsou tvrzeny vylepšenou technologií Friodur®- jež spočívá v trvzení mrazem, nože se tak stávají tvrdší, odolnější, více odolávají korozi a uchovají si déle maximální ostrost. Nože jsou vykovány z jediného kusu oceli technologií Sigmaforge s naprosto bezchybnou geometrií.

Unikátní klínovité ostří pro snadné a bezpečné krájení.

Vylepšený tvar záštity (zesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí) slouží nejen k efektivní ochraně prstů, poskytuje zároveň pevnou oporu prstům a vyvažuje celý nůž, aby používání nožů bylo pohodlnější a především bezpečnější.

  • rukojeť: bezspárá, černá syntetika
  • čepel: mrazem tvrzená (Friodur® technologie), vykovaná z vysoce kvalitní oceli

 

Podobné produkty Zwilling TWIN Pure, nůž na chléb 200 mm

Snídaňový nůž Opinel Table Opinel
od 439,-

SKLADEM více než 5 ks

Opinel Parallele nůž na chléb 210 mm Opinel
729,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Zwilling Four Star nůž na chléb, 200 mm Zwilling
2 560,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Zwilling Pro, nůž na chléb 20 cm Zwilling
2 920,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů