Předchozí produkt Villeroy & Boch Anmut Rosewood oválný servírovací talíř, 41 cm Následující produkt Villeroy & Boch Toy´s Delight servírovací talíř, Ø 45 cm

Informace o produktu

Nože Zwilling TWIN Pure

Čistý design pro nejlepší krájení.

Nadčasově elegantní linie rozhodně nejsou jedinou devizou těchto nožů. Čepel kovaná z jednoho kusu a speciální směs oceli zaručují dokonalé užitné vlasnosti. Důraz je kladen na egonomii a dynamické krájení ladným kolébavým pohybem zápěstí. Nože Pure, přestože jsou jednoduché, vás vždy znovu překvapí svými výhodami.
 

Speciální směs té nejkvalitnější německé oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Nože jsou tvrzeny vylepšenou technologií Friodur®- jež spočívá v trvzení mrazem, nože se tak stávají tvrdší, odolnější, více odolávají korozi a uchovají si déle maximální ostrost. Nože jsou vykovány z jediného kusu oceli technologií Sigmaforge s naprosto bezchybnou geometrií.

Unikátní klínovité ostří pro snadné a bezpečné krájení.

Vylepšený tvar záštity (zesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí) slouží nejen k efektivní ochraně prstů, poskytuje zároveň pevnou oporu prstům a vyvažuje celý nůž, aby používání nožů bylo pohodlnější a především bezpečnější.

  • rukojeť: bezspárá, černá syntetika
  • čepel: mrazem tvrzená (Friodur® technologie), vykovaná z vysoce kvalitní oceli

 

Podobné produkty Zwilling TWIN Pure, nůž na chléb 200 mm

Zwilling Pro, nůž na chléb 20 cm Zwilling
2 920,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Zwilling TWIN Cuisine, Univerzální nůž, 130 mm Zwilling
2 980,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů