Předchozí produkt KitchenAid Toaster 5KMT221, stříbrný Následující produkt Villeroy & Boch NewWave mísa Eye-catcher, 49 x 27 cm

Informace o produktu

Zwilling Sorrento čajová konvice, 1,0 l

Čajová konvice Zwilling Sorrento přináší do vaší domácnosti nejen skleněnou konvici na čaj s jemným nerezovým sítkem, ale i s důmyslným nerezovým stojanem, do nějž lze umístit čajovou svíčku a udržet čaj v požadované teplotě po delší dobu. Zkrátka ideální sada pro přípravu lahodného čaje. Zdařilá kombinace tradičního tvaru čajové konvice a moderních materiálů a inteligentního minimalistického designu podle návrhu italského designerského studia Matteo Thun & Antonio Rodriguez.

Borosilikátové sklo dobře snáší teplotní šoky, odolá vysokým i nízkým teplotám. Většina čajů pro správné rozvinutí aroma a chuti potřebuje teplotu vody mezi 80 a 100° C, díky nerezovému víčku se silikonovým těsněním zůstane teplota čaje v konvici konstantní po celou dobu louhování.
Díky extra jemnému nerezovému sítku si můžete připravit i velmi jemný čaj jako je Chai nebo delikátní zelený čaj, který se obvykle musí připravovat v jemným papírových filrech. Silikonové těsnění mezi sítkem a víčkem zvyšuje komfort při používání čajové konvice, protože snižuje přenos tepla mezi teplým čajem a samotným víčkem - nehrozí tedy opaření při kontaktu s nerezovým víčkem.

  • borosilikátové sklo - odolné mechanickým i termickým šokům
  • jemné nerezové sítko, nerezový stojan (ohřívaček) na čajovou svíčku
  • vhodné do myčky
  • vhodné do mikrovlnné trouby (mimo částí z nerezové oceli)
  • není určeno k použití na přímých zdrojích žáru
  • objem 1 l

Podobné produkty Zwilling Sorrento čajová konvice, 1,0 l