Předchozí produkt Maison Berger Paris náplň do difuzéru Květ leknínu, 200 ml Následující produkt Villeroy & Boch Like Color Loop Sand jídelní talíř, Ø 28,5 cm

Informace o produktu

Villeroy & Boch Like Color Loop Stone Hluboký talíř, Ø 23,5 cm

Porcelánový talíř na polévku z kolekce Color Loop Stone byl vyroben z prémiového porcelánu o průměru 23,5 cm v barvě šedého kamene. Můžete jej použít pro podávání polévek, těstovin, salátových variací nebo například teplých dezertů. 

Kolekce porcelánu Color Loop Stone je vyráběna z kvalitního porcelánu Premium v přírodní šedé barvě. Pro svou kvalitu je určena pro každodenní použití. Je vhodná jak do myčky nádobí, tak i pro ohřev v mikrovlnné troubě. Díky strukturovanému povrchu má své neopakovatelné kouzlo. Design série Color Loop je nekomplikovaný a autentický, porcelán je navíc k dostání v několika barevných provedeních, která lze mezi sebou libovolně kombinovat.

Kolekce porcelánu Like Color Loop Stone od Villeroy & Boch

  • Premium porcelán německé značky Like
  • Jemné a přesto výjimečně odolné tělo nádobí nepodléhá praskání
  • Kvalitní glazura umožňuje každodenní mytí v myčce nádobí
  • Nádobí je možné používat i v mikrovlnné troubě
  • Razítko na spodní straně informuje o značce a zemi původu
  • Používány energeticky úsporné plynové vypalovací pece ohleduplnější k životnímu prostředí

Značka Like

Pochází z rodiny Villeroy & Boch Group a představuje nádobí s vysokou kvalitou a nezapomenutelným designem, který jen tak nezestárne a může vám tak dlouho sloužit.

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určen pro použití, tak aby dělal svému majiteli radost. Je vhodný do mikrovlnné trouby a díky diamantově tvrdé glazuře také pro mytí v myčce nádobí. Vypaluje se 6 až 8 hodin při vysoké teplotě 1230 °C, posléze se zhruba v půli vypalovacího procesu zchladí na 650 °C. Tím získává silnou strukturu a odolnost, nepraská a je odolnější oproti klasickému porcelánu. Po vypálení se výrobek glazuje a opět vypaluje pro atraktivní lesklý vzhled. Po nastříkání či ruční aplikaci dekoru dochází ještě ke třetímu vypalování po dobu 75 minut. Dekor je tak stálobarevný a netrpí používáním v myčce. Neglazované části porcelánu se leští diamantovým pásem. Nemohou tedy poškrábat stůl či glazuru při stohování talířů.

Podobné produkty Villeroy & Boch Like Color Loop Stone hluboký talíř, Ø 23,5 cm