Předchozí produkt Villeroy & Boch Collier Noir porcelánová váza Perle, 16,5 x 16,5 cm Následující produkt Náhradní víčko ke konvici na čaj Rosenthal Magic Garden Blossom

Informace o produktu

Villeroy & Boch La Boule hluboký talíř / miska, bílá, Ø 21,5 cm

Hluboký talíř/miska La Boule v lesklém bílém provedení byla vyrobena z kvalitního porcelánu o průměru 21,5 cm, výšce 6,5 cm a objemu 1,1 l. Je jedním ze sedmi článků jídelní sady La Boule od Villeroy & Boch, která vzdáleně připomíná 3D puzzle pro dospělé. Ve skutečnosti se ale jedná o nádherný designový objekt a jídelní sadu pro dva v jednom. V případě nehody můžete nahradit rozbitý kousek z vaší oblíbené sady tímto "náhradním dílem", případně si můžete vybrat jednotlivé díly porcelánové sady La Boule a složit svou jídelní soupravu v černobílém provedení dle vaší fantazie. La Boule doporučujeme také jako nevšední dárek, který šetří místo a je tak vhodný do malých bytů. 

Ikonická La Boule od Villeroy & Boch se vrací!

Znáte La Boule? Tento věhlasný designérský počin designérky Helen von Boch z roku 1971 předběhl svou dobu o desetiletí a se stal ikonou užitného designu. Dochované exempláře série La Boule Avant Garde, jež byla předchůdkyní novější verze německé porcelánky Villeroy & Boch, se prodávají v aukčních síních po celém světě. La Boule byla v roce 1998 pro velkých úspěch redesignována a v roce 2020 byla opět oděna do nového kabátu, který ladí s aktuálními trendy v interiérech. 

Originální porcelánová sada v nestárnoucím designu

Jídelní sada prémiového porcelánu La Boule v lesklé bílé barvě německé značky Villeroy & Boch​ byla navrhována s myšlenkou na symbiózu mezi funkčností a estetikou. Oproti běžnému porcelánu má nejednu výhodu – složená zdobí interiér a rozložená poslouží ke stylovému stolování. Kvalitní porcelán La Boule lze mýt v myčce nádobí, stejně tak jej lze použít pro ohřev v mikrovlnné troubě. Je stohovatelný, ušetří tak místo v domácnosti a díky ikonickému nadčasovému designu dodává interiéru osobitý styl a zcela jistě neunikne pozornosti vašich návštěv. Pro lepší vizualizaci si tento designový skvost prohlédněte v níže přiloženém videu.

 

  • Ikonická designová jídelní sada La Boule značky Villeroy & Boch
  • Vysoce kvalitní Premium porcelán v odvážném, kreativním a zároveň funkčním designu
  • Jednotlivé díly jsou stohovatelné a také složitelné do tvaru koule pro úsporu místa
  • Jemné a přesto výjimečně odolné tělo nádobí nepodléhá praskání
  • Komplet sada porcelánu = krásný designový prvek do domácnosti
  • Bílý porcelán glazován pro atraktivní lesklý vzhled
  • Neglazované části vyleštěné tak, aby nepoškrábaly stůl či nádobí při stohování
  • Kvalitní glazura umožňuje každodenní mytí v myčce nádobí
  • Možnost použití v mikrovlnné troubě je samozřejmostí
  • Jednotlivé části černé matné a bílé leskle sady La Boule lze dokoupit samostatně

 

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určen pro každodenní použití, tak aby dělal svému majiteli radost. Je vhodný do mikrovlnné trouby a díky diamantově tvrdé glazuře také pro mytí v myčce nádobí. Vypaluje se 6 až 8 hodin při vysoké teplotě 1230 °C, posléze se zhruba v půli vypalovacího procesu zchladí na 650 °C. Tím získává silnou strukturu a odolnost, nepraská a je odolnější oproti klasickému porcelánu. Po vypálení se výrobek glazuje a opět vypaluje pro atraktivní lesklý vzhled. Po nastříkání či ruční aplikaci dekoru dochází ještě ke třetímu vypalování po dobu 75 minut. Dekor je tak stálobarevný a netrpí používáním v myčce. Neglazované části porcelánu se leští diamantovým pásem. Nemohou tedy poškrábat stůl či glazuru při stohování talířů.

Podobné produkty Villeroy & Boch La Boule hluboký talíř / miska, bílá, Ø 21,5 cm

Villeroy & Boch La Boule jídelní sada, Memphis, 7 ks Villeroy & Boch
8 910,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Villeroy & Boch La Boule nízká miska, bílá, Ø 24 cm Villeroy & Boch
890,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Villeroy & Boch La Boule jídelní sada, černá, 7 ks Villeroy & Boch
5 930,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Villeroy & Boch La Boule jídelní sada, černo-bílá, 7 ks Villeroy & Boch
5 930,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů